1. Продовження посвідки на проживання за допомогою юристів.
2. Термін оформлення.

Отримати посвідку на тимчасове проживання – великий успіх для іноземця. Однак такий документ дозволяє перебувати в країні тільки рік. Відповідно, по завершенні відведеного терміну, якщо не продовжити посвідку, буде розпочато процедуру анулювання.

Юристи компанії «Альт-Брайер» допоможуть Вам залишитися в Україні ще на рік (і навіть більше, якщо буде потрібно) на законній підставі, швидко вирішивши це питання практично без участі клієнта.

Як продовжити посвідку на проживання в Україні самостійно

Підстави

Основне, про що треба подумати – чи є у Вас підстави для продовження посвідки на
Продлить ВНЖ в Украине

проживання, бо вони повинні бути тими самими, що спрацювали при первинному отриманні документа. Наприклад, це:

  • довідка з місця роботи або навчання;
  • свідоцтво про шлюб;
  • клопотання від релігійної організації і т.д.

Якщо причини змінилися, Ви отримаєте іншу посвідку на проживання на іншій, відповідно, підставі.

Документи

Отже, продовжити посвідку на тимчасове проживання вдасться, якщо надати документи в міграційну службу не пізніше, ніж за 15 днів до закінчення її дії. В цілому, потрібно зібрати ті ж папери, які Ви готували для оформлення посвідки перший раз, за винятком:

  • Нотаріально завіреного перекладу паспорта іноземця;
  • Квитанції про сплату державного мита (її апріорі платити не потрібно).

Повний список паперів можна переглянути у нас на сайті.

Процедура

Процедура продления вида на жительство

Готуючи пакет документів, подбайте відразу про оформлення заяви, яка теж відрізняється від тієї, що Ви подавали в перший раз. Зрозуміло, метою буде продовження посвідки, а не отримання. Бланк Ви можете знайти у верхньому правому кутку цієї сторінки.

Як тільки все підготуєте, негайно вирушайте в міграційну службу і подавайте папери на розгляд.

Продовження посвідки на проживання за допомогою юристів

Звичайно, звертаючись до юристів, Ви сподіваєтеся на максимальну допомогу. Ви думаєте, що Вам нічого не доведеться робити, а документ «прийде до рук» сам. Багато в чому це дійсно так, адже знадобиться тільки один раз приїхати в офіс в центр Києва, а потім – особисто забрати посвідку на проживання в Україні.

Дійсно, звертаючись до юристів компанії «Альт-Брайер» з метою продовження посвідки на проживання, Вам потрібно надати тільки особисті документи:

  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний номер;
  • Підстави для продовження посвідки (в деяких випадках досить нам пояснити їх існування, і ми подбаємо про документування та легалізацію цих фактів).

Страховий поліс та заяву ми оформимо для Вас самостійно.

Звичайно, для представлення Ваших інтересів в органах міграційної служби необхідно скласти довіреність на наших юристів. Ця процедура займе буквально кілька хвилин: все, що потрібно – це спуститися з другого поверху, перейти через дорогу і поставити один підпис.

В результаті, візит займе максимум 1 годину Вашого часу, і вже через 10–15 днів Ви отримаєте посвідку на тимчасове проживання, яка буде діяти ще 1 рік.

Термін оформлення

Якщо Ви впевнені в своїх силах і вирішили продовжити згадуваний документ самостійно, рішення від міграційної служби будете чекати близько місяця.

Юристи «Альт-Брайер» вирішать питання за 10–15 робочих днів.