1. Отримання посвідки на постійне проживання в Україні.
 2. Право на посвідку на постійне проживання в Україні.
 3. Вартість отримання посвідки на постійне проживання в Україні.
 4. Перелік документів для отримання посвідки на постійне проживання в Україні.
 5. Спрощена процедура отримання посвідки на постійне проживання в Україні.
 6. Відмова в надані посвідки на постійне проживання: причини.
 7. Терміни оформлення посвідки на проживання в Україні.

В компанії «Альт-Брайер», впевненому лідері на ринку надання юридичних та адвокатських послуг, відмінно знають, як розв’язувати будь-яку міграційну проблему. Один із провідних напрямків нашої роботи – оформлення посвідки на постійне проживання в Україні.

Якщо Вам для здійснення планів вистачить 1 року, тимчасова посвідка на проживання дозволить Вам перебувати в країні потрібну кількість часу. Однак, якщо в силу сімейних, ділових або інших обставин Вам потрібна посвідка на постійне проживання в Україні, «Альт-Брайер» в повною мірою посприяє одержанню такого документа.

Отримання постійної посвідки на проживання в Україні

Отримати Посвідку на проживання в Україні відносно нескладно, якщо звертатися до самої процедури оформлення документа. Найважче – це: оформлення дозволу на імміграцію, без якого Ви не отримаєте ПМП,

 • Альт-Брайер допоможе отримати посвідку на постійне проживання.складання заяви,
 • збір та підготовка інших паперів (про це далі).

 

Коли всі документи будуть на руках, потрібно звернутися до відділення міграційної служби (коротко – ДМС), де і подати все на розгляд. За який період співробітникам ДМС вдасться оформити постійну посвідку на проживання в Україні для Вас, невідомо навіть їм самим, проте в середньому це триває близько року.

Звичайно, якщо звернутися до юристів «Альт-Брайер», документ Ви отримаєте вже через місяць. Плюс, при цьому, Вам не потрібно буде готувати і надавати документи, нервуватись щодо правил їх заповнення, оплачувати держмито тощо. Ми зробимо все для Вас!

Звернімо Вашу увагу, що наступним етапом після отримання постійної посвідки на проживання йде реєстрація іноземця за місцем проживання (в народі- прописка). Це не потрібно лише при короткому візиті в країну, а у випадку з тривалою легалізацією – необхідно. На вирішення питання з місцем прописки в іноземця є 30 днів.

Право на посвідку на постійне проживання в Україні

Право на посвідку на постійне проживання в Україні Посвідку на постійне проживання в Україні можна отримати, або в рамках квот, які щорічно встановлює держава, або поза цими рамками. Тепер про обидва варіанти більш детально.

Отримати Посвідку на постійне проживання в Україні, повторимося, можна тільки при наявності дозволу на імміграцію. Є два шляхи отримання цього документа: або в рамках квот, які щорічно встановлює держава, або поза цими рамками. Тепер про обидва варіанти більш детально.

Що таке квота імміграції? Це кількість «місць» в конкретному регіоні України для конкретної категорії іноземців, які останні можуть «зайняти» протягом року. Залежно від цих «місць» видаються дозволи на імміграцію і потім – Постійна посвідка. Щороку цифри переглядаються.

Фахівці рекомендують планувати отримання дозволу на імміграцію в початку року, бо так ймовірність успіху зростає в рази. Якщо Ви забаритесь, «місць» може не залишитися.

Отже, доведеться «брати участь в конкурсі », якщо Ви:

 • діячі науки або ж культури, необхідні державі;
 • спеціаліст високої кваліфікації в затребуваній галузі;
 • інвестували велику суму в українську економіку;
 • є братом / сестрою, онуком / онукою українця;
 • вже раніше були українським громадянином;
 • маєте дитину або чоловіка/дружину, які мають посвідку на постійне проживання в Україні;
 • маєте статус біженця в нашій країні й прожили тут 3 роки.

Другий варіант, тобто, гарантоване отримання права на імміграцію, та надалі – постійного виду на проживання поза квотою, доступний, якщо:

 • «друга половинка  з якою Ви в шлюбі вже два роки, має громадянство нашої країни;
 • в нашій країні у Вас є батьки або діти – громадяни України;
 • Ви народилися в Україні;
 • Ви опікун громадянина України або навпаки – перебуваєте під його опікою;
 • Ваша особистість становить державний інтерес.

Якщо Ваші підстави і через рік перебування в країні залишаються актуальними, Ви маєте право продовжити тимчасову посвідку ще на рік. Якщо цього не зробити, тимчасова посвідка на проживання анулюється.

На противагу цьому, постійна посвідка на проживання підлягає заміні у 25 і 45 років. При недотриманні норм Закону ПМЖ теж може бути анульований

Вартість отримання Посвідки на постійне проживання в Україні

ПМП Україна віддасть тільки після сплати офіційних дер платежів за бланки і роботу держслужбовців. В цілому, «тариф» за ПМЖ буде включати:

 • Обов’язкові держмита;
 • Послуги юристів, якщо Ви звернетеся по їх допомогу.

Враховуйте, що, якщо захочете оформити постійну посвідку на проживання в Україні, документи Вам доведеться ще пошукати. Для цього Ви гарантовано не раз приїдете в ДМС, витратившись на дорогу, десяток разів пере заповните бланки, не один раз отримаєте весь пакет документів на доопрацювання і т.д. Всі ці витрати додадуться до загальної «вартості» Посвідки на проживання. До того ж нотаріально завірені переклади документів, які часто роблять з помилками, довідки, які мають термін дії, можуть значно зіпсувати Ваші плани та вилитися в додаткові витрати.

На противагу сказаному, послуги юристів Ви обговорите заздалегідь, виключаючи форс-мажори. Та й в першому випадку Ви не дуже виграєте в ціні, оскільки час і моральні зусилля Вам ніхто не компенсує.

У вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, за телефонами +380 (97) 04-75-888+380 (50) 04-75-888 , +380 (63) 04-75-888 або заповнивши коротку форму нижче, і визначити вартість отримання ПМП в Україні.

Посвідка на постійне проживання
Дізнатися вартість

Перелік документів для отримання посвідки на постійне проживання.

Насамперед для оформлення ПМП іноземній особі необхідно мати дозвіл на імміграцію. Тільки разом з цим документом можна звертатися в підрозділ міграційної служби, надаючи в комплекті:

 • дозвіл на імміграцію;
 • заява;
 • паспорт + нотаріально завірений переклад на укр. мову;
 • квитанція про погашення держмита;
 • ІПН (при наявності);
 • документ, що обґрунтовує право отримання ПМП.

Спрощена процедура отримання постійної посвідки на проживання в Україні

Спрощена процедура отримання посвідки на постійне проживання в УкраїніЯкщо Ви маєте в своєму розпорядженні усі вище перераховані документи, можете самостійно надавати пакет документів до територіального підрозділу ДМС. Однак, звернувшись до правознавців компанії «Альт- Брайер », Ви зможете отримати бажаний документ, не докладаючи до цього, в принципі, ніяких зусиль. Все, що знадобиться спеціалістам міграційного права від клієнта- це

 1. основні документи, що  ідентифікують особу (паспорт, фото, якщо є – документи про право власності на квартиру або оренду житла);
 2. інформація про можливі або точно наявні підстави для отримання посвідки на постійне проживання в Україні (якщо є, також документально підтверджені).

Інші деталі процедури виконають наші фахівці. Тут також варто враховувати, що документи, видані в іншій державі, для застосування в українських держструктурах повинні бути спочатку легалізовані, після чого – переведені і нотаріально завірені. Це також організують наші юристи.

Так, в наших силах оформити дозвіл на імміграцію, підготувати інші відсутні документи, а також, після отримання Посвідки на постійне проживання, проставити прописку для іноземця в Києві. Звичайно же, подача пакету документів відбувається юристами «Альт- Брайер » на підставі довіреності від клієнта. Єдине, в чому доведеться брати участь клієнту – це отримання Посвідки на проживання, оскільки документ віддається особисто в руки.

Відмова в наданні посвідки на постійне проживання: причини

Якщо у Вас є підстави для тривалої легалізації в нашій державі і Ви – законослухняний громадянин, крім труднощів оформлення паперів, ніяких «каменів» на шляху отримання посвідки Ви не знайдете. Однак ДМС не видасть Посвідку на проживання, якщо встановить, що Ви:

 • являєте собою небезпеку для країни;
 • надали в пакеті документів підроблений документ, що засвідчує особистість;
 • надали в пакеті документів підроблені інші папери або неправдиві відомості про себе;
 • порушили рішення суду або інших органів влади;
 • порушили закон в інших його проявах.

Терміни оформлення посвідки на проживання в Україні

Не секрет, що самостійно прискорити отримання будь-якого документа з держструктур практично неможливо. Найчастіше все навпаки затягується в силу «радостей» спілкування з держслужбовцями, які повертають документи на доопрацювання.

У випадку з оформленням ПМП в Україні ситуація наступна:

Терміни отримання посвідки на постійне проживання в Україні - alt-brayer.ua