1. Реєстрація іноземних громадян – перша необхідність міжнародного візиту.
2. Вартість реєстрації іноземців.
3. Юридично грамотна реєстрація іноземців.
4. Додаткові послуги.

Реєстрація іноземних громадян – це те, про що насамперед повинні подбати іноземці, перетинаючи кордон нашої держави. Сукупність процедур щодо легалізації перебування іноземної особи в країні надає право іммігранту жити в Україні на законних підставах, а також вести цілком легальну господарську діяльність у нашій державі.

Реєстрація місця проживання в Україні - alt-brayer.uaРеєстрація в «чужій» державі необхідна, незалежно від терміновості і довжини візиту, так як дає можливість безперешкодно співпрацювати з банківськими установами, податковими інспекціями, міграційними та іншими держструктурами. Юридично грамотна реєстрація іноземців в країнах зарубіжжя, а також її своєчасне продовження дозволить:

  • вільно пересуватися по території країни;
  • здійснювати бізнес-діяльність, як одноосібно (підприємництво), так і в складі великих господарських суб’єктів;
  • уникнути запитань від представників різних держструктур.

Реєстрація іноземних громадян – перша необхідність міжнародного візиту

Нелегальне перебування в Україні – це грубе порушення Закону, що, в свою чергу, тягне за собою не тільки адміністративну відповідальність, але і депортацію з країни. Так, усім відомо про необхідність реєстрації факту перетину кордону, проте рідко хто розуміє істинну сутність цього вимоги:

  • З державної точки зору, реєстрація іноземців необхідна для контрольованого потоку іммігрантів у країну, обліку таких рухів, складання статистики, співвідношення імі- та еміграції, і т д.;
  • Однак реєстрація іноземців необхідна і самим іноземним гостям, оскільки зробить їх перебування в країні більш комфортним. Так, вказана процедура наділяє іммігрантів привілеями українських громадян та дає можливість втілити в реальність намічені плани в повному обсязі.

Наші переваги

Повна реєстрація іноземних громадян

Допомагаємо на будь-якому етапі легалізації

Оформлюємо документи для реєстрації іноземців

Оформляємо відсутні документи

Реєстрація іноземних громадян у стислі терміни

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Легальна реєстрація в Україні

Чесне і прозоре оформлення

Вартість послуг з реєстрації іноземців в Україні

Оскільки вартість послуг з реєстрації іноземців може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Реєстрація іноземців
Дізнатися ціну

Легализация иностранцевНа жаль, практика показує, що часто самостійна реєстрація іноземних громадян в Україні закінчується або негативним результатом, або невиправданим затягуванням процесу. Тому, з метою максимально швидко та ефективного вирішення питання, краще відразу звернутися до фахівців міжнародної компанії «Альт-Брайер», які допоможуть легалізуватися в країні без проблем і затримок.

Юридично грамотна реєстрація іноземців

Іноземці, які прибули в країну на короткий час, повинні зареєструватися в Україні в прикордонному пункті пропуску, однак довгостроковий візит підлягає фіксації в ДМС.

Порушення умов реєстрації, або законодавства в цілому неминуче тягне за собою як фінансові неприємності, так і заборону на в’їзд в країну. Щоб уникнути зазначених проблем, необхідно докладно вивчити законодавство країни, а також всі супровідні нюанси, або довірити процедуру юристам.

Що ми зробимо для Вас?

Легализация иностранцев в УкраинеПравознавці компанії «Альт-Брайер», яка надає широкий спектр консалтингових, а також практичних послуг у сфері міграційного права можуть супроводжувати такі етапи легалізації іноземців в країні:

  • реєстрація в міграційній службі;
  • оформлення права на працевлаштування;
  • отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні;
  • реєстрація громадянства України;
  • оформлення запрошення для іноземців.

Реєстрація іноземців є досить-таки складною процедурою в силу особливостей українського законодавства. У такій справі необхідно враховувати мету і термін міграції, зіставляти з держорганом, який здійснює легалізацію, підлаштовуватися під роботу структури, формувати пакет документів, і т.д.

Чому нам довіряють?

Запорукою успіху в питанні легалізації є виключно досвід роботи в міграційній сфері, а також знання тонкощів не тільки національних законів, але і секретів ефективного співробітництва з представниками державних служб. Тому, реєстрація в Україні за сприяння юристів «Альт-Брайер» принесе Вам тільки швидкий і обов’язково позитивний результат, у зв’язку з чим перебування в нашій країні дозволить безперешкодно здійснити намічені цілі.

Гарантом та підтвердженням якості нашої роботи виступають не тільки численні задоволені клієнти, які залишають відгуки у відповідному розділі на сайті, але і рекомендації з боку таких шанованих компаній, як «Роза Вітрів», «Просто Страхування», «Star Media», з якими ми співпрацювали в галузі міграційного права.