Співпраця з юристами компанії «Альт-Брайер» не тільки плідна, але і максимально комфортна для обох сторін. Так, крім підтримання зв’язку з конкретним фахівцем в телефонному режимі, для консультації та вирішення найбільш важливих аспектів роботи Ви можете відвідати наш офіс в центрі столиці, в процесі чого обговорити всі питання та деталі справи, що цікавлять, за чашкою ароматного чаю або кави.

Наша «резиденція» знаходиться в 100 метрах від станції метро «Театральна», і в 10 хв пішки від Площі Незалежності в одній будівлі з консульством Республіки Корея в Україні. Використання транспорту дозволить скоротити Ваш час у дорозі від центру Києва до офісу «Альт-Брайер» до 3-х хвилин. Також легше орієнтуватися при пошуку допоможе той факт, що ми розташувалися «за спиною» КМДА.

[layerslider id=”2″]

Кожен клієнт цінний для нас як VIP, тому і співпраця не обмежується суто якісним юридичним сервісом. У стандартах обслуговування компанії «Альт-Брайер» комфорт безпосереднього спілкування займає ключову позицію, а що може цьому краще сприяти, ніж зручне шкіряне крісло в кабінеті керівника компанії і чашка підбадьорливої кави?

Одним з ключових факторів вибору офісу в центральній частині Києва є:

  • гарна архітектура будівлі, внаслідок чого в будь-яку пору року у нас комфортно і затишно, а це, в свою чергу, сприяє ефективному спілкуванню сторін та обміну інформацією;
  • доступна локація, яка дозволяє безперешкодно дістатися до фахівців, і цим скоротити час вирішення проблеми.

Також важливим фактом є зосередженість всіх фахівців в одному просторому кабінеті, що дозволяє безперебійно спілкуватися при вирішенні конкретної справи, консультуючись у непрофільних галузях права. Це дозволяє отримувати швидкий і якісний результат без витрати часу на пошук необхідної додаткової інформації. Однак, крім цього, у кожного юриста досить особистого простору для того, щоб спокійно зосередитись на ефективному виконанні завдання.

[layerslider id=”3″]

Все це є запорукою якісно якісного двостороннього спілкування між фахівцем і клієнтом, оскільки:

  • клієнту з об’єктивних причин нічого не заважає швидко і без проблем дістатися до нашого офісу, і в спокійній обстановці обмінятися інформацією з профільним юристом;
  • юристам зручна локація і особистий комфорт роботи дозволяє швидко вирішувати поставлені завдання.

Наш сервіс дійсно комплексний, і великий світлий сучасний офіс, в якому Вам допоможуть кращі юристи столиці – також «входить в набір». Тож, ми чекаємо на Вас за адресою м. Київ, вул. Пушкінська 11, офіс 9. До зустрічі в офісі!