Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер», крім правових послуг, надає супровід процедури страхування при співпраці з провідною страховою компанією України «ПРОСТО-страхування».Добровольная «Автогражданка» Одним з профілів роботи є допомога при оформленні поліса збільшення автоцивільної відповідальності — поліса ДЦВ, або добровільної «Автоцивілки».

На даний момент поліс ДЦВ досить затребуваний серед українців, оскільки дозволяє збільшити виплати по страховці при виникненні великих ДТП з великою кількістю учасників і, відповідно, потерпілих. Наші співробітники не тільки супроводжують процедуру, але і попередньо консультують по всім аспектам внесення платежів, виплати відшкодування, алгоритму вирішення різних суперечок, і т.д.

В яких випадках корисна добровільна «Автоцивілка»?

Якщо при будь-яких обставинах з Вашої вини станеться ДТП з великою кількістю транспортних засобів, у т.ч. дорогих, обсягів виплат за полісом ОСЦПВ може бути недостатньо для відшкодування збитків. В такому випадку необхідно буде доплатити різницю самостійно.

Уклавши договір ДЦВ, Ви зможете збільшити граничну виплату поліса ОСАЦВ і отримати ряд додаткових переваг, включаючи безкоштовну допомогу евакуатора при ДТП. Вартість даного виду страхування становить дуже малу суму, однак при цьому Ви отримуєте додатковий ліміт відповідальності 100 тис. грн.

Послуги страховика

Полис ДГОУ випадку якщо Ви потрапили в ДТП, і при цьому постраждали треті особи, страхова компанія вирішить усі пов’язані з цим проблеми:

  • при виникненні страхового випадку співробітник центру підтримки підкаже, що варто робити в даній ситуації, викликає евакуатор, аварійного комісара, дорожню поліцію або «швидку допомогу»;
  • по прибутті, аварійний комісар допоможе у контактуванні з іншими учасниками події і співробітниками поліції, а також оформить необхідні документи для оцінки випадку і подальшої виплати страховки;
  • евакуатор відвезе машину до СТО або місця стоянки;
  • після оцінки збитку авто буде відправлено на ремонт, або Вам буде виплачена компенсація.

Юридична підтримка

Якщо Ви не маєте досвіду співпраці зі страховими компаніями, юристи «Альт-Брайер» проконсультують щодо найбільш комфортних умов процедури, допоможуть вибрати відповідну програму, після чого супроводити страховку Вашого автомобіля. Завдяки нашій допомозі, Ви не тільки отримаєте подвійну гарантію щодо правильності оформлення кожного документа, але і зможете оформити страховку в комплексі з іншими послугами стосовного Вашого транспорту.

Звернувшись в «Альт-Брайер», і отримавши з нашою допомогою поліс ДЦВ, Ви зможете бути впевнені, що при виникненні масштабної дорожньої події страховик покриє Ваші збитки. Ми співпрацюємо безпосередньо зі страховою компанією, що гарантує повний успіх і законність питання, а також безпеку Вашу і Вашого транспорту в майбутньому.