Що являє собою запрошення для іноземців в Україну
Документальне оформлення запрошення на в’їзд в Україну
Запрошення в Україну для росіян
Додаткові послуги

Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» надає консультації та кваліфіковані правові послуги для суб’єктів господарської діяльності у сфері міграційного права щодо легалізації іноземців на всій території України. Зокрема, наші юристи супроводжують оформлення запрошень в Україну для іноземних осіб, прикладаючи максимум зусиль для надання максимально широкого і якісного сервісу кожного клієнта.

Приглашение в УкраинуЧастими є випадки, коли, збираючись відвідати Україну, іноземні гості змушені долати труднощі, пов’язані з процесом отримання запрошення в країну і, відповідно, візи. А багато українців, у свою чергу, задаються питанням: «Кому, як і в якій держструктурі можна оформити запрошення для іноземців в Україну?» Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» надасть Вам правову допомогу і допоможе розібратися з тонкощами міграційного законодавства, а також втілити процедуру в життя.

Що являє собою запрошення для іноземців в Україну

Запрошення в Україну дає можливість іноземному громадянину простіше оформити візу в Україну, або навіть отримати посвідку на проживання в нашій державі. Запросити іноземця можуть як фізичні особи (друг, наречений, тощо), так і національні компанії, наприклад, для обміну професійним досвідом.

Якщо Ваші інтереси сформовані таким чином, що необхідний візит громадянина зарубіжжя, можна допомогти іноземцю оформити документи, чим скоротити саму процедуру. Щоб почати оформлення запрошення в Україну, приймаючій стороні необхідно здійснити візит в найближчий орган ДМС:

 • фіз. особам – за місцем проживання;
 • юр. особам – за місцем реєстрації або фактичного розташування.

Вартість запрошення в Україну

Оскільки вартість послуг з оформлення запрошення в Україну може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Запрошення в Україну
Дізнатися ціну

У міграційній службі необхідно подати заяву встановленого зразка, заповнену на комп’ютері або власноруч друкованим шрифтом українською мовою. Не можна допускати виправлення, а також використовувати скорочення, бо в такому випадку документ буде вважатися недійсним.

Форма клопотання складається таким чином, що приймаюча сторона фактично письмово бере на себе відповідальність за перебування іноземця в країні на весь період візиту.

Документальне оформлення запрошення на в’їзд в Україну

Приглашение для иностранцев

Якщо Ви представляєте українську юр. особу, та запрошення іноземця Вам необхідно для розвитку або поліпшення позицій бізнесу, в орган ДМС слід подати такий пакет документів:

 • клопотання;
 • копію паспорта директора (керівника) компанії та спеціально уповноваженого особи;
 • виписку з держреєстру компаній України;
 • виписку про фінансовий стан особи;
 • розпорядження про призначення уповноваженої особи по роботі з іноземними гостями;
 • адреса планованого місця проживання іноземного гостя в Україні;
 • копію паспорта іноземця.

Якщо Ви фізична особа, у територіальне відділення міграційної служби слід подати:

 • заяву;
 • паспорт українця (або порсвідку на проживання), який повертається заявнику після розгляду на місці;
 • довідку про сплату мита за виконання процедури;
 • копію паспорта іноземця, доповнену завіреним перекладом на національну мову.

Наші переваги

Відправляємо запрошення іноземцю

Оформлюємо відсутні документи

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

 

Запрошення в Україну для росіян

Відносно недавно був прийнятий законопроект про те, що росіяни тепер вважаються такими ж іноземними громадянами, як і, наприклад, іспанці, французи і т.д. Такий законодавчий акт означає, що запрошення в Україну для найближчих сусідів на сході необхідно оформляти за основною процедурою. Звичайно, на практиці досі існують деякі індивідуальні нюанси щодо перетину громадянами РФ державного кордону України, однак маючи запрошення, ризики відмови у пропуску будуть зведені до мінімуму.

Приглашение для иностранных гражданВарто враховувати, що запрошення для іноземців може оформлюватися в залежності від бажаних цілей:

 • Транзитна віза (дійсна протягом п’яти днів). Її використовують іноземці, які перетинають кордони нашої держави, слідуючи в іншу країну;
 • Короткострокова віза. Ті, хто планує перебувати в нашій країні довше, необхідно отримати саме її, а для цього необхідно запрошення для іноземця в якості документа, що підтверджує мету поїздки.

Якщо Ви не повністю розумієте, як грамотно оформити запрошення для іноземця або у Вас виникають труднощі при отриманні документа, компанія «Альт-Брайер» допоможе розібратися в нюансах процедури, а також супроводить формальну сторону питання.

 

Приклади отриманих документів компанією Альт-Брайер

Запрошення в Україну