Фермерське господарство: умови реєстрації аграрія в Україні
Процедура реєстрації фермерського господарства

Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» надає кваліфіковані юридичні та консалтингові послуги фізичним та юридичним особам України у сфері корпоративного права, і зокрема – реєстрації фермерського господарства.

Регистрация фермы

Створення і реєстрація фермерських господарств є однією з найактуальніших форм підприємницької діяльності в аграрному секторі країни. Викликана така тенденція тим, що держава всіляко заохочує подібну ініціативу, по суті, безкоштовно виділяючи ділянки із земель муніципальної та комунальної власності для фермерів. І якщо Ви вирішили привнести свій внесок в розвиток аграрного сектора України, і заснувати своє фермерське господарство, звертайтеся в компанію «Альт-Брайер», де юристи докладуть максимум зусиль, щоб реєстрація фермерського господарства здійснилася максимально швидко і законно.

Фермерське господарство: умови реєстрації аграрія в Україні

Згідно ЗУ, фермерське господарство є юридичною особою, реєстрація якого відбувається громадянами, що виявили бажання:

 • виробляти с / г продукцію на земельних ділянках;
 • здійснювати переробку та реалізацію продукції, що виготовляється з метою отримання доходу.

Реєстрація фермерського господарства може здійснюватися при наявності одного, або декількох засновників, які є найближчими родичами і (або) членами сім’ї. Діє мале фермерство на підставі Статуту, в якому обов’язково зазначаються:

 • найменування господарства;
 • місцезнаходження (фактична адреса);
 • предмет і мета діяльності;
 • порядок створення статутного капіталу;
 • органи управління;
 • умови і порядок прийняття рішень;
 • порядок вступу до господарства, а також виходу з нього;
 • інші положення, що не суперечать чинному законодавству.

Процедура реєстрації фермерського господарства

Регистрация фермерского хозяйства

Реєстрація фермерського господарства є вельми звичайна процедура узаконення комерційної діяльності юридичної особи на території України, з урахуванням індивідуального напрямку роботи. І не потрібно особливо розписувати важливість юридичного втручання в дану процедуру, оскільки нескладно здогадатися, що самостійно здійснити реєстрацію фермерського господарства без спеціальних знань дуже проблематично і фінансово затратно.

Отже, згідно з ЗУ, реєстрація фермерської діяльності починається з подання державному реєстратору (особисто, поштою або в електронному форматі) наступних документів:

 • реєстраційної картки на проведення реєстрації юрособи;
 • примірник рішення засновників про створення господарства;
 • два примірники установчих документів (один – в разі подання електронних документів);
 • документи на право власності або володіння землею засновниками.

Після цього, реєстрація, так би мовити, почне свій хід. При стандартній процедурі, чекати доведеться близько 15 робочих днів, однак за сприяння співробітників міжнародної юридичної компанії «Альт-Брайер» термін очікування буде скорочений.

Регистрация фермы в УкраинеЗалучаючи до співпраці нашу компанію, Ви не тільки позбавляєтеся від зайвих формальних клопотів, тобто не доведеться мучитися збором і оформленням довідок і документів, а й отримуєте швидкий і законний спосіб легалізації свого бізнесу. Вам не доведеться стояти в чергах, виглядати в інтернеті форми заяв, коригувати свій графік відповідно до режиму роботи держструктур – ми все зробимо за Вас. Реєстрація фермерського господарства з юристами «Альт-Брайер» – Ваш шанс швидко, незатратно і безтурботним вирішити питання законного ведення бажаного бізнесу в Україні.