Турбує питання, як в найкоротший термін отримати індивідуальні відомості про застраховану особу від Пенсійного фонду України? Потрібна форма ОК-5 чи форма ОК-7? А можливо ви пенсіонер і хочете мати на руках довідку про доходи? Команда професійних юристів та адвокатів української компанії «AltBrayer» завжди протягне вам руку допомоги й зробить все за вас якнайкраще.

Як відомо, пенсійний фонд веде облік фізичних осіб, що сплачують страхові внески. Останні вираховуються із заробітної плати щомісяця. Так, форма ОК-5 містить відомості про страхові внески особи з 2000 року. А також відомості про суми заробітної плати. У формі ОК-5 фіксується й страховий стаж фізичної особи.

 

Якщо вам потрібно оформити

 • довідку про те, що перебуваєте на обліку в пенсійному фонді – виписку з Реєстру застрахованих осіб;
 • довідку про загальний розмір призначеної пенсії;
 • довідку про доходи та розмір заробітної плати з 2000 року – форму ОК-5;
 • довідку про доходи та розмір заробітної плати з 2011 року – форму ОК-7,

звертайтеся прямо зараз за професійною консультацією – і отримуйте своє за законом. Звертайтеся за допомогою до професіоналів своєї справи в разі, коли вам потрібні довідки від пенсійного фонду для оформлення документів чи отримання субсидії – бережіть свої нерви й час!

 

Чим відрізняється довідка ОК-5 від ОК-7

У формі ОК-5 присутній напис «для пенсії», чого немає у формі ОК-7. Довідка ОК-5 видається за період з 2000 року. А довідка ОК-7 – за період з 2011 року.

Перша замовляється в разі потреби у перерахунку пенсії чи то нарахуванні лікарняних. Друга – коли потрібно отримати документ від пенсійного фонду про страховий стаж з метою нарахування допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Таку довідку подають разом з листком непрацездатності. Також форма ОК-7 надається в разі оформлення допомоги по безробіттю.

Для отримання таких довідок достатньо мати при собі:

 1. паспорт громадянина України;
 2. довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків – або ідентифікаційний код.

Виникають питання? Одразу звертайтеся за консультацією – ми працюємо для вас 24/7 та клієнтоорієнтовані на 100%. Ви маєте змогу переконатися в цьому.

Довідка про доходи пенсіонера: як отримати швидко

Довідка про доходи може знадобитися як пенсіонеру, що працює, так і пенсіонеру непрацюючому. Заяву на отримання довідки про доходи пенсіонер може подати як особисто, так і через законного представника. В такому разі надаються документи, що нотаріально засвідчують особу представника та її право діяти від імені особи, яку він представляє. Термін надання довідки від ПФУ до 15 календарних днів.

Довідка про доходи може знадобитися для:

 • Оформлення субсидії – найрозповсюдженіший запит;
 • Переоформлення на одного з подружжя пенсії померлого чоловіка чи дружини;
 • Виїзду за кордон та переведення туди пенсії;
 • Отримання пенсійного посвідчення;
 • Закриття підприємницької діяльності як документ, що підтверджує заборгованість перед податковою щодо сплати страхових внесків;
 • У разі оформлення довіреності на отримання пенсії довіреною особою.

В умовах погіршення попиту на отримання довідок безпосередньо сервісних центрах Пенсійного фонду замовити безкоштовну довідку можна  на порталі електронних послуг ПФУ.

 

Замовлення довідок з пенсійного фонду: режим онлайн

Зараз Пенсійний фонд України спростив процедуру замовлення та отримання документів. Зараз це можна зробити онлайн на офіційному сервісі. І така довідка з QR-кодом матиме не меншу юридичну силу, аніж паперова, отримана безпосередньо в стінах пенсійного фонду.

 Для цього достатньо на порталі ПФУ пройти просту реєстрацію та  зробити декілька важливих кроків. Не впевнені, що зможете власними зусиллями зробити все правильно? Ми з радістю допоможемо вам – і в найкоротші терміни довідка у вас в руках.

І наостанок. Отримання документів від пенсійного фонду – справа відповідальна, тому потрібно заздалегідь підготуватися. Якщо ви не досить обізнані в галузі пенсійного права, можете розраховувати на якісну допомогу кваліфікованих юристів компанії «Альт-Брайер» – адвокати та юристи, що перемагають.

Ми допоможемо якісно та швидко, і головне – без черги, оформити будь-яку довідку з Пенсійного фонду України.