Розрахунок пенсії – професійна допомога

Маєте питання щодо правильного розрахунку пенсії чи хочете зробити її перерахунок? У сфері пенсійного забезпечення найкраще розраховувати на підтримку справжніх професіоналів – представників юридичної компанії «AltBrayer», що має багаторічний досвід допомоги у розрахунку пенсійного забезпечення пенсіонерам та особам, що збираються виходити на заслужений відпочинок. До того ж ми допоможемо зробити правильний розрахунок пенсії в найкоротші терміни та без участі клієнта.

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» відбувається нарахування пенсії за віком. Це дуже  складний та відповідальний процес. Тому, щоб не заплутатися під час самостійного розрахунку та не прогавити важливих моментів, звертайтеся за допомогою досвідчених спеціалістів з пенсійного права компанії «Альт-Брайер».

Розрахунок пенсії, перерахунок, перевірка правильності нарахування розміру пенсії – ці та ряд інших питань не проблема для вас, якщо у вас встановлений контакт зі спеціалістами нашої фірми.

Алгоритм прорахунку пенсії: простий приклад

Розмір пенсії залежить від середнього заробітку та коефіцієнту страхового стажу. Кожен з цих показників обчислюється за окремою формулою. Точний розмір пенсії розраховують працівники Пенсійного фонду України індивідуально для кожної людини пенсійного віку, тому що є ще ряд важливих факторів, що впливають на її розмір. Процес розрахунку пенсії складається із:

 • Збору всієї інформації щодо трудового стажу та заробітної плати клієнта.
 • Професійного аналізу кожного показника, що впливає на розмір пенсії.
 • Аналізу особливостей трудової діяльності.

Якщо вас хвилює питання чи правильно вам нарахований розмір пенсії, довірте цю справу професіоналам – і спіть спокійно. Нас обирає безліч клієнтів тому, що ми маємо бездоганну репутацію і вдосконалюємося заради вас.

Які документи потрібні для нарахування пенсії

Розрахунок пенсії в Пенсійному фонді буде здійснюватися лише за умови надання наступних документів:

 • трудової книжки;
 • форми ОК 5, що надається пенсійним фондом на замовлення і в якій містяться відомості про страхові внески особи з 2000 року, а також відомості про суми заробітної плати. У формі ОК-5 фіксується й страховий стаж фізичної особи;
 • документів, що підтверджують стаж: диплом про освіту, військовий квиток тощо;
 • документів, що підтверджують наявність пільгового періоду;
 • довідки про заробітну плату до 01 липня 2000 року.

Також ви можете скористатися калькулятором Пенсійного фонду України й самостійно прорахувати розмір пенсії на офіційному сервісі ПФУ. Для цього вам потрібно мати електронний цифровий підпис – звертайтеся, ми завжди з радістю вам допоможемо його оформити і зробимо ваше життя комфортним.

Послуги досвідчених юристів Альт-Брайер

Наша команда – це безліч успішних рішень та тисячі задоволених клієнтів. Передові юридичні практики – наша мета. Ми працюємо аби ви відчували себе впевнено та захищено!

МИ допоможемо пенсіонерам дізнатися чи вірно розрахована пенсія ПФУ, а також підкажемо усі законні можливі шляхи задля збільшення її розміру. Як збільшити коефіцієнт заробітної плати під час оптимізації пенсій – записуйтеся на консультацію прямо зараз і отримайте інструкцію щодо збільшення розміру пенсії в майбутньому. Після діалогу з нами ви зможете користуватися наступною інформацією в особистих цілях:

 1. На підставі документів, що ви надаєте, ми прорахуємо розмір пенсійних виплат.
 2. Надамо вам детальне письмове роз’яснення щодо нарахованих сум.
 3. Дамо відповіді на всі питання з пенсійного права, що виникають під час роз’яснення.

Обирайте в якості постійного партнера юристів та адвокатів компанії «Alt-Brayer» – і вирішуйте всі суперечки на свою користь!