Міжнародна юридична компанія надає послуги з транспортного права, в розрізі чого допомагає при перереєстрації і зняття авто з обліку.

Перерегистрация автоЯкщо Ви хочете перереєструвати авто, практично завжди потрібно спочатку зняти машину з обліку, і потім вже робити з нею будь-які заплановані дії. Не обов’язкова ця процедура при прямій купівлі-продажу авто, коли і продавець, і покупець присутні в МРЕВ.

Зняти з обліку автомобіль можна в будь-якому сервісному центрі МВС країни. Як правило, це відбувається з такою метою:

 • для продажу;
 • для зміни права власності (спадщину, рішення суду, тощо).

Документи для зняття з реєстрації

Отже, щоб зняти автомобіль з реєстрації необхідно зібрати і представити в сервісний центр МВС з паперу. Щодо власника:

 • паспорт та його копія;
 • ІПН – оригінал та копія;
 • довіреність на право здійснення даної процедури, якщо особа представляє інтереси власника.

По авто необхідно надати:

 • автономери;
 • техпаспорт;
 • копії квитанцій про сплату транспортного збору за цей і минулий рік.

При проведенні даної процедури наявність машини у центрі МВС обов’язково, оскільки експерт повинен провести огляд транспортного засобу.

Процедура зняття ТЗ з обліку

 1. У МРЕВ подається відповідна заява разом з вказаним пакетом документів. Подбайте про відсутність штрафів – це перевіряється на місці;
 2. Далі сплачуються обов’язкові державні платежі, а також послуги експерта-криміналіста;
 3. Відбувається огляд автомобіля, після чого на місці видають акт техогляду та звірки номерних знаків транспортного засобу;
 4. Далі необхідно зібрати разом документи щодо автомобіля, включаючи автономери, і здати у віконце МРЕО, куди подавалася заява.

Перерегистрация автомобиляПісля здійснення всіх розглянутих етапів, автомобіль офіційно знято з обліку. Відповідно, власник або уповноважена особа отримує «залишкові» документи зі спеціальною позначкою, які надалі буду брати участь у постановці на облік. Це будуть:

 • техпаспорт;
 • облікову картку (якщо технічний паспорт нового зразка);
 • транзитні номери (червоного кольору);
 • квитанція про сплату транспортного збору.

Юридичні особи в такому разі одержать набагато ширший пакет документів.

Перереєстрація

Коли Ви зняли автомобіль з обліку, номери легальні всього лише 10 днів. Тобто, спочатку потрібно, наприклад, якщо хочете продавати авто – знайти покупця, і лише потім йти в МРЕВ.

Снятие с учета автоНайбільш поширена підстава для перереєстрації – це саме купівля-продаж, тому держава розробила схему, коли при безпосередній присутності обох сторін угоди, схема спрощується, і не потрібно знімати машину з реєстрації. У всіх інших випадку застосовується вищезгаданий алгоритм, після чого слід офіційна процедура реєстрації авто на нового власника, включаючи дарування, вступ в спадок тощо

Якщо Ви не маєте особистим часом для такої досить тривалої процедури, як зняття автомобіля з реєстрації і його подальша перереєстрація, звертайтеся в юридичну компанію «Альт-Брайер». Наші правознавці в галузі транспортного права за дорученням представлять Ваші інтереси в структурах МВС, чим допоможуть оформити необхідну процедуру швидко і законно. Ми знаємо — як заощадити Ваш час і ресурси, поки Ви будете займатися чимось більш важливим.