Компанія «Альт-Брайер» надає широкий спектр послуг у сфері транспортного права. Рішення будь-якого запиту автовласника проходить в рамках актуального законодавства та з використанням сучасних тенденцій у сфері юриспруденції. Компетентні консультації та оперативне сприяння при вирішенні навіть найскладніших ситуацій дозволяє клієнтам значно вигравати у часі.

Услуги для автовладельцевСьогодні неможливо уявити життя без автотранспорту, тому багато хто замислюється про власний чотириколісному одного. Однак кількість документів, необхідних для реєстрації авто, може злякати навіть самого великого ентузіаста. Також не варто забувати, що для використання автомобіля додатково необхідно виготовити автономери, отримати техпаспорт на авто та водійські права.

Все це вимагає чималих зусиль, часу і грошей. Але, звернувшись в компанію «Альт-Брайер», Ви можете отримати як конкретно взяту послугу, так і комплексний сервіс, при якій від Вас буде потрібно лише пакет документів і мінімальну присутність. Після завершення — можна буде сміливо користуватися авто на законних правах.

Консультації та послуги для автовласників

Вид послуги

Реєстрація авто

Перереєстрація та заняття з обліку авто

Постановка авто нерезидента на тимчасовий облік

Купівля-продаж авто

Розмитнення авто

Отримання і заміна техпаспорту

Отримання і заміна водійського посвідчення

Виготовлення та дублікати автономерів

 

Уклавши договір співпраці з юристами нашої компанії з питань транспортного права, Ви отримаєте:

  • консультації з приводу запитуваної послуги;
  • оперативне і юридично грамотне оформлення всієї необхідної документації;
  • представлення інтересів у відповідній держ. установи;
  • швидке надання результату.

Таким чином, звернення в нашу фірму стане оптимальним варіантом для тих, хто звик отримувати результат в мінімальні терміни. Економія часу і сил – це головні переваги, які отримують клієнти нашої компанії. Великий досвід у сфері реєстрації авто і спецтехніки, а також професіоналізм команди фахівців дозволяє вирішувати навіть найскладніші питання оперативно і якісно.