Робота юристів — доносити закон до громадян, і фахівці компанії «Альт-Брайер» роблять це у всіх сферах життя і бізнесу. Одним з векторів практики наших правознавців є транспортне право, у зв’язку з чим ми супроводжуємо купівлю-продаж машин, співпрацюючи при цьому як з резидентами, так і з іноземцями.

Купля-продажа автоКупівля-продаж транспортного засобу, хоч і часто бажана для обох сторін, забирає масу сил і часу. Співробітники компанії «Альт-Брайер» супроводять

  • Зняття автомобіля з обліку та реєстрацію на нового власника;
  • Пряму перереєстрацію машини, представляючи інтереси однієї зі сторін.

З листопада 2015 року в країні більше не існує ДАІ та МРЕВ, однак маємо поліцію, окремі підрозділи якої і регулюють дорожній рух в Україні. В рамках цієї реформи відтепер процедура купівлі-продажу та інші операції з автомобілями) здійснюються через сервісні центри МВС.

Способи продажу

За словами міністра внутрішніх справ, після скасування довідки-рахунку, здійснити купівлю/продаж машини можна:

  1. Через договір купівлі-продажу або дарування, який підписується продавцем і покупцем особисто в будь-якому сервісному центрі МВС України. Це здійснюється в присутності адміністратора центру. За послугу сплачуються тільки обов’язкові державні платежі;
  2. Нотаріально завірити попередньо підписаний сторонами договір купівлі-продажу, після чого надати її в будь-який сервісний центр МВС України. При цьому потрібно буде сплатити держ. платежі і, само собою, послуги нотаріуса;
  3. Якщо Ви купуєте новий автомобіль у салоні, сервіс. центр МВС достатньо надати договір, який підтверджується печаткою продавця і свої документи. Обов’язкова тільки оплата держ. платежів.

Допомога професіоналів

Купля-продажа машины«Поліцейська реформа» дала нам можливість уникнути багатьох корупційних проявів, однак, по факту, алгоритм багатьох процедур був змінений, і не всі мають можливість розібратися у нововведеннях. У таких випадках потрібно звертатися до юристів «Альт-Брайер», які йдуть в ногу з часом і завжди нададуть актуальний правової сервіс.

Наші юристи зроблять все можливе, щоб полегшити для Вас приємну процедуру покупки «чотириколісного друга», або ж допоможуть швидше і законно продати автомобіль. Правознавці міжнародної компанії «Альт-Брайер»

  • Грамотно оформлять необхідні документи;
  • Представлять інтереси клієнта в сервісному центрі МВС;
  • Сплатять обов’язкові держ. платежі;
  • Нададуть «кінцеві» папери клієнту.

У підсумку, не потрібно буде витрачати особистий час на візит в державну структуру, займатися вивченням процедури, збором документів, і т.д. Ми з радістю візьмемо всі ці турботи на себе, надавши Вам тільки швидкий результат.