prodlen-trud2Юристи «Альт-Брайер» допомагають не тільки отримати дозвіл на працевлаштування для іноземців в Україні, але і продовжити право на роботу.

Дозвіл на працевлаштування діє 1 рік. Це максимальний період дії документа і, відповідно, посвідки на тимчасове проживання, яка оформлена на підставі ДНП (дозволу на працевлаштування). Але право на роботу можна продовжувати на рік, завдяки чому – продовжувати жити і працювати в Україні. Якщо цього не робити, через рік Ви будете змушені виїхати з країни.

Процедура продовження

Щоб продовжити дозвіл на працевлаштування в Україні, максимум за 20 днів до закінчення терміну дії документу (хоча краще подумати заздалегідь, бо, як показує практика, на 20-й день можуть і не прийняти документи) в міський центр зайнятості потрібно подати такі документи:

  • заяву;
  • 2 кольорових фото;
  • довідку про несудимість;
  • старий дозвіл на роботу;
  • інші документи, якщо відбулися якісь суттєві зміни.

Після успішного завершення пролонгації ДНП, потрібно продовжити посвідку на проживання. Для цього – взяти пакет документів разом з дозволом, піти в міграційну службу, надати все в руки співробітників ДМС. Ця процедура займе 15 робочих днів.

Скільки коштує продовжити дозвіл на роботу?

prodlen-trud1Коли іноземець оформляв ДНП, він платив мито за держпослугу (точніше, компанія сплачувала). Тепер же, коли потрібно оформити продовження дозволу на роботу в Україні, держмито платити не потрібно. Потрібно лише окремо уточнювати вартість послуг юристів, які будуть Вам допомагати продовжити право на роботу.

Оскільки вартість послуг з оформлення всіх необхідних документів для продовження дозволу на працевлаштування в Україні може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Вартість продовження дозволу
Дізнатися ціну

Наші переваги

Консультація щодо отримання дозволу на працевлаштування

Допоможемо швидко отримати дозвіл

Офіційно отримати дозвіл на працевлаштування

Допоможемо оформити ВНП Уркаине

Консультуємо по національному законодавству

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

Допомагаємо в оформленні ВНП

Чим допоможуть юристи?

prodlen-trud3Процедура отримання роботодавцем дозволу на роботу, а також у цілому використання праці нерезидента пов’язані з багатьма складностями. Наприклад:

  1. Роботодавець повинен чітко визначити, чи потрібно отримувати для конкретного іноземця дозвіл на роботу;
  2. Навіть якщо Ви впевнені в законності перебування майбутнього співробітника в Україні, а також в тому, що для нього потрібно оформляти дозвіл на працевлаштування, буде ще безліч «підводних каменів». Наприклад, бланки паперів, дотримання термінів подачі документів, специфічний графік засідання комісії, рішення якої дозволить допустити іноземця до роботи, і т.д.
  3. Фінансові втрати, пов’язані з усіма перерахованими вище причинами.

Якщо не звернутися до юристів, Ваші плани щодо залучення іноземного інтелекту» буду зруйновані. Фахівці «Альт-Брайер» нададуть правову консультацію і виступлять офіційним представником при отриманні документа.