Процедура реєстрації транспортного засобу не приносить автовласникові особливої радості, бо пов’язана з витратою сил і нервів під час очікування в чергах, ходіння по кабінетах, витрачаючи найбільш дорогоцінний ресурс — час.

Регистрация автоСпівробітники нашої компанії беруть на себе виконання всіх реєстраційних дій за Вас! В процесі своєї роботи ми здійснимо:

 • оформлення заяви в сервісному центрі МВС;
 • оплату необхідних держмит;
 • отримання автономерів та реєстраційних документів на авто.

Таким чином, компанія «Альт-Брайер» проведе повну процедуру постановки Вашого транспортного засобу на облік в Києві, в процесі чого Вам не доведеться витрачати свій особистий час на відвідування сервісного центру.

Реєстрація авто в Києві: складність процедури

Кожен автовласник, навіть новоспечений, знає, що не можна керувати незареєстрованим або не вчасно перереєстрованим ТЗ. Однак іноді в подібному питанні виникають нестандартні ситуації, які досить проблематично вирішити без втручання фахівців. Наприклад:

 • Реєстрація автомобіля, отриманого у спадщину;
 • Нова прізвище;
 • Нерозмитнений автомобіль;
 • Биті номера;
 • Збереження номерів, т. д.

Це найбільш складні обставини, з якими може зіткнутися власник автомобіля. І самостійне вирішення питання іноді виливається в безрезультатну витрату часу і сил. Саме тому необхідно з самого початку звернутися до юристів, щоб швидко і грамотно зареєструвати авто за всіма встановленими правилами.

Реєстрація авто в Україні. Документи

Регистрация авто в Украине

І в столиці, і в Україні в цілому реєстрація автомобіля відбувається однаково. Процедура здійснюється наступним чином.

 1. На першому етапі процедури в сервісний центр МВС подається заява про постановку машини на облік (зареєструвати авто потрібно максимум через 10 днів після моменту ввезення/придбання/отримання ТЗ);
 2. Далі слід сплатити за держ. послуги постановки авто на облік, і послуг експерта;
 3. Наступним кроком проводиться огляд автомобіля і звірка номерних агрегатів, що повинно підтверджуватися відповідним експертним актом;
 4. В кінці потрібно звернутися до працівника сервісного центру, надавши оплачені квитанції, висновок експерта, свій паспорт та документи на автомобіль. Після — буде видана спеціальна папір, який засвідчить, що Ваше авто зареєстровано!

Коротка інформація для тих, хто планує зареєструвати автомобіль в Україні:

Документи, на основі яких здійснюється реєстрація ТЗ

(згідно офіційним даним регіонального сервіс. центру МВС)

Платежі

Строки

1.      заява власника;

2.      паспорт або інший документ іноземця, посвідчує особу;

3.      нотаріально завірена довіреність на ім’я представника інтересів;

4.      документи на автомобіль, що підтверджують правомірне набуття / отримання / ввезення / розмитнення ТЗ;

5.      документи, що підтверджують відповідність ТЗ вимогам безпеки дорожнього руху;

6.      витяги з реєстру обтяжень рухомого майна (чи не накладено арешт на машину);

7.      квитанція про сплату державного мита.

Офіційні платежі в сервісному центрі МВС

1-2 дні

 

Вартість реєстрації авто

Реєстрація авто в Україні обійдеться власникові не тільки походами по держ. установам (якщо вирішите все робити самостійно), але і певними фінансовими витратами на оплату державних мит. Так, доведеться викласти наступні суми:Регистрация авто процедура

 • Спочатку необхідно сплатити збір у Пенсійний фонд (якщо авто нове), сума якого становить від 3 до 5%, залежно від вартості авто;
 • Далі слід розрахуватися за послуги сервісного центру, які включають видачу номерних знаків, бланків свідоцтва про реєстрацію та техпаспорта.

Реєстрація авто в сервісному центрі МВС: труднощі процедури

Як видно з вищенаведеного матеріалу, реєстрація авто відбувається досить проблематично. Завада полягає в тому, що власникові доведеться відвідати не один кабінет держструктур, провести багато часу в чергах, зіткнутися з виявом прямої комерції і т.д. Також непросто провести оцінку автомобіля, так як це все пов’язано з живими людьми, графік роботи яких не завжди збігається з встановленим розпорядком праці.

Також поширеною проблемою є недостатня кількість документів, коли Ви приходите безпосередньо до реєстратора, або неправильне їх оформлення. Оскільки, реєстрація автомобіля – сама по собі непроста процедура, неграмотно продумана формальна сторона питання ще далі відсуне момент вирішення справи.

Реєстрація автомобіля з юристами «Альт-Брайер»

Регистрация автомобиля стоимостьЗвернувшись до нас, Ви отримаєте повний спектр кваліфікованих юридичних послуг:

 1. Комплексну консультацію з питань транспортного права;
 2. Інформування щодо процедури реєстрації автомобіля в Україні;
 3. Допомогу у зборі необхідних документів;
 4. Представництво інтересів клієнта в сервісному центрі МВС;
 5. Швидку і грамотну реєстрацію авто в Києві.

Співпраця з юристами компанії «Альт-Брайер» дозволить уникнути всіх малоприємних процедур, яких вимагає реєстрація автомобіля, в результаті отримавши готовий результат.