Правила функціонування повного товариства
Поетапна процедура реєстрації ПО
Необхідна інформація

Юридична компанія «Альт-Брайер» надає консультації та послуги для суб’єктів господарської діяльності в сфері реєстрації компаній і підприємств на всій території України. Одним з профілів роботи з даного питання є реєстрація повного товариства (ПО).

Наші фахівці з корпоративного права вирішують питання, що стосуються СТВОРЕННЯ та реєстрації ПО в Україні, що дозволяє клієнту отримати готову для використання фірму за максимально стислі терміни і на законних підставах.

 Правила функціонування повного товариства

Полное общество

Повне товариство є формою підприємства, учасники якого діють на підставі установчого договору, який вони підписують при підставі ПО, і роблять підприємницьку діяльність від імені цього товариства. Вони солідарно несуть відповідальність за діяльність товариства усім своїм майном.

За видимих причин, організаційно –  правова форма повного товариства не є дуже затребуваною для підприємців, проте деякі види діяльності можливо здійснювати тільки через ПО. До них відноситься, наприклад, діяльність ломбардів в фінансовому секторі.

 Поетапна процедура реєстрації ПО

 1. Визначення точної назви товариства;
 2. Підготовка установчих документів (статут, протоколи, види КВЕД та ін.);
 3. Нотаріальне засвідчення паперів;
 4. Оплата державних мит;
 5. Реєстрація та постановка на облік у всіх необхідних державних фондах;
 6. Підготовка ескізу, узгодження і виготовлення печатки;
 7. Відкриття розрахункового рахунку в банку;
 8. Постановка ПО на облік як платник ПДВ (проводиться при бажанні).

 Необхідна інформація

Создать полное обществоНаші фахівці, звичайно, зроблять максимум для клієнта, проте є фундаментальні моменти співпраці, які слід обговорити перед початком процедури. Зокрема, юристам «Альт-Брайер» від Вас буде потрібно надання такої інформації:

 1. Розмір складеного капіталу;
 2. Форма вкладів учасників в освіту ПО (майно та / або гроші) і розмір часток кожного засновника;
 3. Юридична адреса товариства;
 4. Номер телефону для зв’язку з суспільством;
 5. Система оподаткування (загальна, спрощена, з ПДВ чи без ПДВ, і т.д.);
 6. Види діяльності згідно з КВЕД;
 7. Банк, в якому необхідно відкрити рахунок.

Ці дані не обов’язково готувати заздалегідь, оскільки на консультації юристи допоможуть визначитись з усіма перерахованими вище аспектами. Правознавці компанії «Альт-Брайер» візьмуть на себе всю ношу процедури реєстрації повного товариства, що дозволить швидко отримати бажаний результат, не докладаючи до цього ніяких зусиль.