Юридична компанія «Альт-Брайер» надає консультації та юридичні послуги для національних суб’єктів господарської діяльності, а також іноземних компаній по створенню і відкриттю автопідприємств (АТП) на всій території України та в місті Київ. Ми супроводжуємо такі операції:

  • реєстрація автотранспортного підприємства (АТП) / реєстрація автогосподарства;
  • відкриття та реєстрація коду автогосподарства / код АТП.

    Регистрация АТП

Реєстрація АТП: необхідність проведення процедури

Коли юридична особа реєструє на своє «ім’я» понад 15 автомобілів, необхідно створювати автопідприємство. В сутності, реєстрація АТП досить трудомісткий процес, пов’язаний з прийомом на роботу додаткових працівників, та іншими клопотами. Однак якщо у юр. особи є філії та інші підрозділи, доцільною є реєстрація транспорту за місцем його безпосередній стоянки. При цьому обов’язково мати документальне підтвердження наявності місця для паркування ТЗ, а також довідку про присвоєння коду автопідприємства.

Регистрация автопредприятияБезумовно, існують схеми, при яких реєстрація АТП та отримання автокоду не обов’язкові, проте з юридичної точки зору це є некоректно і не зовсім законно.

Для реєстрації першого автомобіля (а також наступних 14 машин) в органах ДАІ юридичній особі необхідно пройти процедуру отримання коду автопідприємства. Цей документ далі буде використовуватися при будь-якому зверненні в ДАІ або сервіс. центрі МВС, будь то реєстрація ТЗ, зняття з обліку або проходження планового техогляду. Надавані для отримання автокоду документи є підтвердженням того, що Ваш транспорт буде утримуватися з урахуванням всіх обов’язкових державних вимог, тобто:

  • на спеціально обладнаній території, яка охороняється;
  • під наглядом технічного і медичного персоналу.

Для того, щоб представити ці документи, підприємству необхідно укласти відповідний договір оренди території з автопарком, що відповідає всім законодавчим вимогам щодо зберігання ТЗ. Також окремо слід звернути увагу на те, що в подальшому реєстрація авто буде здійснюватися саме за місцем знаходження автомобілів, незалежно від юридичної адреси підприємства.

Реєстрація автопідприємства з юристами «Альт-Брайер»

Регистрация АТП в УкраинеТак, створення і реєстрація автопідприємства вимагає правильного підходу стосовно того, як зареєструвати організаційно-правову форму АТП, а також законно використовувати приміщення та автотранспорт. Адже найголовніше в будь-якому виді бізнесу — це послідовне і грамотне ведення обраного виду діяльності згідно загальноприйнятим стандартам та законодавству, що, в кінцевому підсумку, повинно призводити до досягнення поставлених цілей.

Звернувшись в компанію «Альт-Брайер» за консультацією та юридичною допомогою, Ви отримаєте послугу «під ключ»:

  • мінімальні часові та грошові інвестиції з Вашої сторони;
  • максимально швидке і грамотне виконання належних процедур з боку юристів нашої компанії.

Багаторічна практика юристів «Альт-Брайер» у сфері створення та реєстрації автотранспортних підприємств в Україні дозволяє врахувати всі індивідуальні особливості юридичної особи, що гарантує швидке і грамотне вирішення Вашого питання.