Необхідність реєстрації акцій
Реєстрація випуску акцій за допомогою юристів

Регистрация акций

Юридична компанія «Альт-Брайер» надає комплексні юридичні послуги для акціонерних товариств, як приватних (ПрАТ), так і публічних (ПАТ) на всій території України, з супроводу реєстрації випуску акцій.

Сучасні бізнес відносини складаються таким чином, що акціонерні товариства на даний момент є найбільш ефективною, і тому – поширеною Реєстрація акцій організаційно-правовою формою великих комерційних установ. І хоч подібні компанії мають деякі складності в управлінні, АТ досить привабливі для інвестування в силу надання таких пріоритетних можливостей:

 • швидко і комфортно залучати додатковий капітал через емісію акцій;
 • контролювати роботу товариства в разі володіння основним пакетом акцій, а це є гарною гарантією збереження вкладених коштів.

Необхідність реєстрації акцій

Цінні папери (в тому числі – акції) забезпечують їх власникам однакові права і обов’язки, незалежно від терміну придбання і розміщення ц.п. на фондовому ринку. Природно, випуск акцій не може здійснюватися безконтрольно, тому повинен бути зафіксований в установленому порядку, тобто необхідна реєстрація акцій.

Реєстрація випуску акцій для АТ здійснюється Держкомісією з цінних паперів, і відбувається це в разі:

 • збільшення або зменшення статутного капіталу;
 • консолідації акцій;
 • дроблення паїв;
 • при реорганізації товариства (перехід на «акціонерний режим», первинна реєстрація акцій).

Реєстрація випуску акцій за допомогою юристів

Реєстрація акцій має свої нюанси, які можуть виникати в залежності від випадку. Така процедура вимагає ретельного дотримання законодавства України, а також додатково необхідно знати і розуміти специфічні вимоги щодо роботи з цінними паперами і на фондовому ринку в цілому. Тому непрофесійна реєстрація вищенаведених змін, порушення алгоритму прийняття рішень про розміщення акцій, і багато іншого може вплинути на отримання відмови в оформленні випуску цінних паперів, і як найгірший варіант розвитку подій – Реєстрація акцій в Україні реєстрація акцій може бути заморожена на деякий час.

Регистрация акций в Украине

Крім цього, за певні порушення правил емісії та розміщення акцій передбачені чималі штрафи, а це вже достатній привід задуматися про професійний супроводі справи.

Досвід професіоналів «Альт-Брайер», в спеціалізацію яких входить саме реєстрація акцій, дозволяє брати до уваги не тільки індивідуальні вищеперелічені особливості, але і ефективно вирішити інші питання, можливо виникнувшими в процесі, чим суттєво заощадити Ваш дорогоцінний час і нерви.

Таким чином, звернувшись в компанію «Альт-Брайер», реєстрація акцій здійсниться в комплексі з наступними послугами:

 • організація загальних зборів акціонерів товариства;
 • підготовка формальної сторони питання, тобто пакету всіх документів, свідчень та інше;
 • кваліфікована допомога при реєстрації випуску акцій, включаючи звітну документацію по цій процедурі;
 • організація публікацій у ЗМІ про рішення, прийняті під час загальних зборів учасників АТ;
 • реєстрація акцій у відповідних державних органах і установах.

Регистрировать акцииКомпетентність юридичного штату компанії «Альт-Брайер» дозволяє швидко і якісно надати клієнту зареєстровані в законодавчому порядку установчі документи разом з усіма змінами, а також відповідну документацію щодо випуску та реєстрації акцій.

Реєструвати акції з нами Ви зможете не тільки зекономити свій час, нерви і гроші, але і отримаєте комплексний підхід до вирішення питання, і максимально швидкий результат. Фахівці «Альт-Брайер» надають якісні послуги, здатні за лічені дні законним шляхом збільшити або зменшити статутний капітал Вашого АТ, або зареєструвати інші зміни в паях учасників, а також роботі акціонерного товариства в цілому. Співпрацюючи з нами, Ви дізнаєтеся що таке якісний сервіс одних з кращих юристів країни, і не виключено, що приєднаєтесь до числа постійних клієнтів міжнародної юридичної компанії «Альт-Брайер».