Державним органом, регулюючим сферу ліцензування фінансових офшорних компаній (страхових компаній, банків) є Управління нагляду фінансових послуг. На території Сент-Люсії діє Закон про міжнародні компанії (компанії міжнародного бізнесу), прийнятий в кінці 1999 року, а також ряд спеціалізованих законів, регулюючих діяльність міжнародних трастів, міжнародних спільних фондів, міжнародних банків та міжнародних страхових компаній. Таким чином, в Сент-Люсії, як і в ряді інших «класичних» офшорних юрисдикцій, законом про міжнародні компанії передбачена особлива організаційно-правова форма для звільнених від податків компаній, яка дозволяє здійснювати діяльність в найбільш гнучкому і вигідному режимі. Найменування компанії, зареєстрованої в Сент-Люсії, обов’язково має включати абревіатуру, що вказує на її обмежену відповідальність (Limited, Ltd., Incorporated, Inc, та інші).
 
Законом про міжнародні компанії передбачено пільговий режим оподаткування – зареєстрована на території Сент-Люсії компанія може сплатити або корпоративний податок на прибуток за мінімальною ставкою (1%), або щорічний ліцензійний збір, розмір якого залежить від статутного капіталу компанії. Податком на приріст капіталу компанії міжнародного бізнесу в Сент-Люсії не обкладаються.
 
Міжнародна компанія, зареєстрована в Сент-Люсії, повинна мати зареєстрованого агента і зареєстрований офіс. При реєстрації компанії в Сент-Люсії місцевому зареєстрованому агентові необхідно буде повідомити відомості про акціонерів компанії (ім’я, адреса, громадянство, рід занять, кількість акцій), а також відомості про директора  компанії. Крім того, в компанії має бути призначено посадову особу, яка відповідає за корпоративні відносини в компанії. Вимог щодо наявності в компанії директора – резидента Сент-Люсії міжнародним компаніям не пред’являється, проте номінальний сервіс законодавством дозволений. Якщо міжнародна компанія виплачує не корпоративний податок, а щорічний ліцензійний збір, їй не обов’язково проводити щорічний аудит і здавати в державні органи щорічну фінансову звітність. Особливістю Сент-Люсії є те, що це одна з країн, законодавство якої сприятливо для створення нерезидентних страхових і перестрахувальних компаній.