Послуги міжнародної компанії «Альт-Брайер» не закінчуються суто правовим сервісом. Так, при співпраці з однією з провідних страхових компаній України «ПРОСТО-страхування», ми маємо можливість надавати супровід страхування туристів для поїздок як по Україні, так і для виїзду за кордон, не залучаючи до цього посередників.

Щоб відвідати багато країн вимагається обов’язкова медична страховка туриста. І щоб дійсно заощадити на «вояж» і не переживати про можливі додаткові витрати, слід заздалегідь подбати про подібні документи. Адже за кордоном лікування набагато дорожче, ніж в Україні, а різниця між страховкою з мінімальним покриттям і полісом «all inclusive» становить сущі копійки.

Диференціація страховок

Страхование туристов

Вартість «туристичного» поліса залежить від таких факторів:

  • страхова сума;
  • країна призначення;
  • тривалість візиту;
  • укомплектованість програми.

Враховуючи ці характеристики, турист може самостійно вибирати підходящу програму. Найбільш поширеними є страховки, котрі включають мінімальну медичну допомогу. Такий поліс для країн СНД, Туреччини і Єгипту можна отримати менше, ніж за 10 грн/добу (придбання з допомогою турагенств – і того дешевше). Гарантія безпеки при візиті в країни Європи і США обійдуться трохи дорожче.

Перераховані вище види страхування підходять для туристів, які обирають розмірений відпочинок. Для людей, які не планують ліниво ніжитись під сонечком, а бажають активно провести уікенд, страховики рекомендують відразу подбати про відповідну страховку, оскільки у випадку НП, оплачувати лікування доведеться зі своєї кишені. І хоч «екстремальні» поліси обходяться практично вдвічі дорожче, це гарантує Вам допомогу при непередбачених обставинах і повернення витрат.

Як правильно вибирати поліс?

Туристическое страхованиеЯкщо Ваше страхування не входить у повний пакет від туроператора, доведеться зайнятися цим самостійно. Для початку слід з’ясувати, акредитована страхова компанія, в якій Ви збираєтеся купувати поліс, в посольстві цікавить Вас держави. Також перед придбанням страховки потрібно обов’язково вивчити умови договору, а саме:

  • наповнюваність страхового покриття;
  • умови страхування;
  • можливий термін перебування в стаціонарі;
  • розмір франшизи (сума, яку при настанні надзвичайної події доведеться платити зі своєї кишені).

Так, компанія «Альт-Брайер», надаючи страхові послуги, будь то в комплексі, будь то окремо, детально роз’яснить всі умови страхування і кваліфіковано супроводить дану процедуру. Ми співпрацюємо безпосередньо зі страховою компанією, що гарантує повний успіх і законність питання, а також безпеку Вашого пересування та відпочинку.