Хто може отримати статус біженця?
Вигоди від співпраці з юристами в отриманні статусу бежанца
Додаткові послуги

Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» в розрізі діяльності по міграційному праву допомагає фізичним особам отримати статус біженця на території України.

Безпосередньо ця процедура визначається ЗУ «Про біженців», і починається з подачі певного пакету документів до підрозділу міграційної служби (ДМС). Вже на цьому етапі у іноземця можуть виникнути проблеми, оскільки законодавство не настільки точно роз’яснює кількість і перелік необхідних паперів, наскільки того хотілося б. Так і в додаток до цього деякі з них досить складно отримати. Саме в таких випадках слід звертатися за професійною допомогою, яку можуть надати юристи компанії «Альт-Брайер».

Хто може отримати статус біженця?

Статус беженца

У першу чергу потрібно визначитися, хто такий біженець і які права та обов’язки на нього покладаються.

Отже, БІЖЕНЕЦЬ – це іноземець або особа без громадянства, який змушений виїхати зі своєї країни через переслідування національної або расової приналежності, ставлення до релігії, громадянства, неспокійної ситуації в країні і т.п. При цьому, якщо переїзд з держави здійснюється з метою фінансового збагачення, то не варто розраховувати на отримання даного статусу.

По-друге, якщо Ви приїхали в нову-чужу країну, то краще відразу звернутися до правознавців, які допоможуть комплексно вирішать ситуацію і не допустять ускладнення питання. Також компетентні фахівці підкажуть які документи і куди необхідно пред’явити, роз’яснять права і обов’язки в країні. Звичайно, якщо Ви звернетеся до юристів «Альт-Брайер», Вам навряд чи доведеться застосовувати отриману інформацію на практиці, бо всі юридичні дії за Вас, і від Вашого імені здійснять правознавці.

Наші переваги

Допомагаємо Вам на будь-якому етапі легалізації

Оформляємо відсутні документи

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

 

Вартість послуг з оформлення статусу біженця в Україні

Оскільки вартість послуг з оформлення статусу біженця в Україні може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Статус біженця Україні
Дізнатися ціну

Вигоди від співпраці з юристами

При підписанні з договору з нашою компанією, кваліфіковані юристи нададуть Вам необхідний комплексний сервіс і звільнять від всіх проблем, пов’язаних з наданням статусу біженця України.

Статус беженца в УкраинеЯкі послуги може запропонувати компанія «Альт-Брайер»:

  • Вичерпна консультація щодо процедури отримання статусу біженця;
  • Гарантований в’їзд на територію України;
  • Захист інтересів клієнта в імміграційних органах країни;
  • Підготовка до інтерв’ю у відомстві України;
  • Підготовка та подача всіх необхідних документів;
  • Придбання для клієнта статусу біженця.

Якщо Вам необхідна грамотна, юридично правильна допомога в оформленні документів — неодмінно звертайтеся в компанію «Альт-Брайер». Ми подбаємо про всі нюанси справи і в найкоротші терміни надамо результат.