Особенности получения статуса
Юридическое содействие
Дополнительные услуги

Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» надає кваліфіковані консультації та послуги для суб’єктів господарської діяльності у сфері міграційного права. І однією з послуг в даній галузі є сприяння при отриманні статусу податкового резидента України.

Не секрет, що іноземець може отримувати прибуток в Україні. Але, так як будь-який дохід оподатковується, і Україна в цьому питанні не є винятком, щоб уникнути подвійного оподаткування необхідно і за місцем проживання, і в Україні оформити статус податкового резидента.

Особливості одержання статусу податкового резидента

Статус налогового резидента

Якщо особа подає заяву з проханням про звільнення (зменшення) від оподаткування прибутку, одержуваного за кордоном, або клопотання про відшкодування вже сплачених податків, державна фіскальна служба повинна підтверджувати активний статус податкового резидента на наданих формах печаткою і підписом начальника ДФС.

Згадані заяви подаються з перекладом на українську мову, крім заяв, оформлених російською.

  • Довідку-підтвердження про наявність статусу податкового резидента України юр. особі видає державна фіскальна служба за місцезнаходженням (фіз. особі — за місцем проживання). Документ формується на державному бланку, і видається заявнику протягом 10-ти робочих днів з моменту надходження заяви;
  • ФОП можуть одержати підтвердження в контролюючому органі за місцем податкової адреси.

Наші переваги

Допомагаємо на будь-якому етапі легалізації

Оформляємо відсутні документи

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

 

Вартість послуг по отриманню статусу податкового резидента

Оскільки вартість посуг по отриманню статусу податкового резидента може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Статус податкового резидента
Дізнатися ціну

Подача документів

Звернення щодо отримання підтвердження статусу податкового резидента України подається особисто заявником, уповноваженою ним особою або надсилається поштою.

Видача довідки

Підтвердження, засвідчене підписом керівництва ДФС і печаткою видається особисто заявнику (уповноваженому представнику) або надсилається поштою.

Термін дії

Статус податкового резидента України залишається актуальним календарний рік, і вимагає регулярного оновлення в залежності від необхідності.

Юридичне сприяння

Справка налогового резидента Якщо Ви іноземець, який отримує дохід в Україні, Вам обов’язково слід отримати статус податкового резидента, і ми Вам з радістю допоможемо в цьому. Компанія «Альт-Брайер» надає широку правову допомогу при вирішенні даного питання, надаючи при цьому наступний сервіс:

  • Консультації щодо податкового законодавства, а також процедури отримання статусу податкового резидента;
  • Підготовка документів для звернення в органи фіскальної служби;
  • Представлення інтересів клієнта в держструктурах;
  • Отримання повідомлення про придбання іноземним громадянином статусу податкового резидента.

Ми завжди раді Вас бачити в стінах компанії «Альт-Брайер», допомогти у вирішенні складних питань, забезпечити спокій і стабільність, і підтримувати правову сторону Вашої кар’єри на усіх етапах її просування. Співпраця з нами стане запорукою правильного ведення бізнесу, як в Україні, так і на батьківщині.