Правова підтримка в суді
Професійне представництво інтересів
Додаткові послуги

Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» надає комплекс правових та консалтингових послуг іноземним громадянам в процесі їх повноцінної легалізації на території України. Правовий супровід стосується не тільки розгляду питань у спеціалізованих держструктурах, але і в суді.

Прецеденти правової підтримки в суді

Судебная защита иностранцевБеручи до уваги те, що наші фахівці здатні комплексно супроводити будь-яку процедуру у сфері міграційного, комерційного, транспортного, податкового права, нерідко це призводить до звернення в суд. Так, юридичний департамент компанії «Альт-Брайер» гарантує кожному іноземному гостю повноцінний правовий захист його прав в Україні при підготовці документів для подачі до судової установи, а також при їх розгляді.

Дуже часто виникають питання, вирішення яких не може бути досягнуто іншим способом, крім як у судовому розгляді. За юридичної підтримки можна не тільки отримати бажане, але і домогтися деяких привілеїв на майбутнє. Варто враховувати, що самостійно досягнути такого успіху дійсно дуже складно, тому варто звернутися за професійною юридичною підтримкою. За сприяння правознавців компанії «Альт-Брайер» права іноземця забезпечуються в повній мірі, що веде до позитивного і, до того ж, швидкому вирішенню ситуації.

Іноземець може потребувати правового захисту при судовому розгляді в таких випадках:

  • Захист інвестиційних прав;
  • Захист корпоративних прав;
  • Визначення права інтелектуальної власності;
  • Суперечки зі ЗМІ, трудові, банківські та інші спори;
  • Спори щодо здійснення права на спадкування майна;
  • Затвердження легального статусу;
  • Залагодження інших юридичних аспектів міграції/бізнесу.

Наші переваги

Допомагаємо Вам на будь-якому етапі судового процесу

Самостійно оформляємо всі необхідні документи

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

 

Вартість послуг судового захисту іноземців в Україні

Оскільки вартість послуг судового захисту іноземців в Україні може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Судовий захист іноземців в Україні
Дізнатися ціну

Професійне представництво інтересів

Защита интересов иностранцевПрактика легалізації іноземців нашими фахівцями, і супроводу їх бізнесу в Україні дозволяє гарантувати професіоналізм юридичної сприяння у досудовому і судовому розгляді справи. Налагоджена система роботи, накопичений багаж знань та досвіду команди «Альт-Брайер» дозволяє швидко підготувати документи, грамотно їх представити у справі, і отримати бажаний результат, незалежно від складності питання.

Звернувшись за допомогою в наш офіс, Ви можете бути впевнені, що за справу візьмуться справжні професіонали. Під час консультації ми з’ясуємо всі умови, які призвели до даної ситуації, і разом з Вами підготуємо ефективний алгоритм вирішення питання. Ви завжди будете в курсі того, що відбувається з Вашими документами, і як просувається справа. Звичайно, ніяка інформація не вийде за межі офісу і не потрапить до третіх осіб.

Ми гарантуємо успіх будь-якого питання, за яке беремося!