Страхування автомобіля є найбільш поширеним видом страхування в світі (а в Україні – ще й обов’язковим). І хоч в нинішній час офіційно захистити машину можна мало не на кожному кроці, зробити це швидко, надійно і якісно можна точно не скрізь. Компанія «Альт-Брайер» розуміє наскільки важливо знайти надійного помічника для автострахування, тому уклала договір про співпрацю з однією з кращих страхових компаній в Україні «ПРОСТО-страхування», відтепер пропонуючи своїм клієнтам комплексну допомогу з транспортного права.

Страхование автомобиляПоліс КАСКО максимально захищає автомобіль від всіляких неприємностей, які можуть трапитися на дорозі – будь то помилка водія, або ж вплив з боку, надаючи всебічну допомогу при врегулюванні наслідків події, ремонті або виплаті компенсації.

Якщо Ви не маєте досвіду співпраці зі страховими компаніями, юристи «Альт-Брайер» проконсультують щодо найбільш комфортних умов процедури, допоможуть вибрати відповідну програму, після чого супроводять страховку Вашого автомобіля.

Як працює страховий захист?

Якщо з Вашою машиною трапляться якісь неприємності, страховик (в даному випадку – «ПРОСТО-страхування») вирішить усі, пов’язані з цим, проблеми:

 • при виникненні страхового випадку співробітник центру підтримки підкаже, що варто робити в даній ситуації, викликає евакуатор, аварійного комісара, дорожню поліцію або «швидку допомогу»;
 • по прибутті, аварійний комісар допоможе у контактуванні з іншими учасниками події і співробітниками поліції, а також оформить необхідні документи для оцінки випадку і подальшої виплати страховки;
 • евакуатор відвезе машину до СТО або місця стоянки;
 • після оцінки збитку авто буде відправлено на ремонт, або буде виплачена компенсація.

«ПРОСТО КАСКО»

Це універсальна пропозиція, актуальна для кожного водія. Завдяки вибору умов страховки, Ви можете формувати той захист, який найбільш відповідає особистим вимогам.

Страховатиние машиныУ дану програму може входити захист за повним переліком ризиків:

 • «Пошкодження» – пошкодження, поломка або знищення ТЗ у ДТП, в результаті впливу сторонніх осіб, самозаймання,
  непередбачених обставин та ін.;
 • «Незаконне заволодіння» – крадіжка автомобіля;
 • «Додаткове обладнання» – пошкодження або крадіжка додаткової оснастки, яка була встановлена на ТЗ і не входила в заводську комплектацію.

Додаткові переваги пакету

Гарантовані виплати без документального підтвердження компетентних органів:

 • Безмежні звернення при дрібних зовнішніх пошкодженнях авто при відсутності інших пошкоджень ТЗ;
 • Відшкодування до 30 тис. грн – 2 рази за рік, при несуттєвому пошкодженні кузова у результаті дорожньої пригоди, якщо не були задіяні інші учасники дорожнього руху, або під час стоянки при неможливості встановлення винної особи.

«ПРОСТО КАСКО 50/50»

Ця програма є прототипом давно відомої на українському ринку програми 50/50. Для досвідчених, професійних водіїв страховик передбачив можливість заощадити на страхування улюбленої «ластівки» і істотно скоротили страхові тарифи по даній послузі, надаючи при цьому повне покриття.

Договор ПРОСТО КАСКООсобливістю пакету є те, що в разі настання непередбаченої події (крім викрадення і повної втрати авто) для відшкодування слід доплатити 50% загального платежу за договором. Так, якщо з машиною не відбувається нічого поганого, Ви зберігаєте половину вартості свого договору КАСКО.

Подібний вид страхування чудово підходить для досвідчених водіїв, які вкрай рідко беруть участь у дорожніх пригодах і піддають транспорт пошкодженням. Програма допомагає мінімізувати витрати на страховку, маючи при цьому повноцінний захист автомобіля.

Додаткові умови:

 • вартість автомобіля повинна бути менше $50 тис., і «молодше» 10 років;
 • не передбачені послуги безкоштовної техдопомоги (250 грн поверх вартості договору);
 • разом з пакетом 50/50 обов’язково паралельне оформлення договору добровільного страхування від нещасних випадків та/або відповідальності автовласника на загальну суму понад 190 грн.

«НЕЗАКОННЕ ЗАВОЛОДІННЯ»

Страхування ТЗ виключно на випадок викрадення або остаточної загибелі — це дуже рідкісна пропозиція на вітчизняному ринку автострахування.
Звісткою про викрадення автомобіля у наші дні складно здивувати, і навіть, на перший погляд, надійні системи при необхідності можуть бути деактивовані зловмисниками. Тому, поряд з установкою протиугінної системи, не завадить придбання повного КАСКО (страхування від пошкодження та/або незаконного заволодіння), або, як мінімум, договір страхування від угону або повної загибелі.

Договор страховкиЦей пакет може бути цікавий «бувалим» водіям, які не потребують страхування від пошкодження «залізного коня». Продукт також розрахований на осіб, які вважають за потрібне захистити свою машину від всіляких посягань, але не хочуть або не можуть придбати повне страхування КАСКО (викрадення й ушкодження).

Додаткові умови пакета:

 • автомобіль повинен бути «молодшим» 10 років, вартістю 80 – 800 тис. грн. Оформлення договору передує обов’язковий огляд і фотографування транспорту в офісі підрозділу компанії;
 • обов’язкова наявність протиугінної системи;
 • вік водія не повинен бути менше 25 років, а стаж водіння — 2-х.

Звернувшись в нашу компанію, Ви застрахуєте автомобіль, як у комплексі з іншими послугами відносно Вашого ТЗ, або ж окремо взятою справою. Але в будь-якому випадку все буде законно, без підводних каменів і прихованих витрат. Ми співпрацюємо безпосередньо зі страховою компанією, що гарантує повний успіх питання, і безпеку Вашу і Вашого транспорту в майбутньому.