Отримання ліцензії на фармацевтичну діяльність

Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» надає консалтингові та практичні правові послуги в галузі ліцензування фармацевтичної діяльності на всій території України. Зокрема, наші юристи надають комплексну юридичну допомогу та супровід отримання ліцензії на фармацевтику, включаючи попередні та поточні консультації щодо законодавства та процедури ліцензування безпосередньо.

Ліцензійні вимоги

Ліцензія на фармацевтичну діяльність – документ, що дозволяє надавати медичні послуги і виконувати продаж лікарських засобів. Проте, звичайно, якщо існує «допуск» до такої діяльності, Ліцензія на фармацевтикудля його отримання необхідно виконати ще ряд умов, які підготують Вас та Ваше підприємство до виконання наміченого фронту робіт.

Отже, основні вимоги для отримання ліцензії на фармацевтичну практику наступні:

  • наявність приміщення, в якому відокремлено розміщені певні технологічні зони, а саме — виробнича, складська, відсік контролю якості, допоміжні і складські приміщення;
  • наявність сигналізації: охоронної та протипожежної;
  • наявність фахівців з відповідною спеціальною освітою, які відповідають єдиним кваліфікаційним вимогам, а також мають диплом державного зразка про фармацевтичну освіту;
  • наявність регламентів виробництва лікарських засобів (технічного і технологічного), а також відповідної аналітичної нормативної документації (сюди входять фармакопейна стаття, технічні умови).

Види фармацевтичних ліцензій на Україні

Згідно з українським законодавством, для оптової та роздрібної торгівлі фармакозасобами необхідно мати окремі ліцензії. Також у певному порядку слід отримувати дозвіл для виробництва вказаних препаратів.

Залежно від наміченого плану дій, юридичній або фізичній особі-підприємцю необхідно буде отримати один з цих документів:

Ліцензія на роздрібну торгівлю лікарськими препаратами

Ліцензія на оптову торгівлю лікарськими препаратами

Ліцензія на виробництво лікарських засобів

Юридична допомога при ліцензуванні

Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» надає перелік послуг для отримання ліцензії на фармацевтичну діяльність:

  1. консультування та інформування клієнта про законодавстві України;
  2. консультування клієнта з питань отримання ліцензії;
  3. підготовка та оформлення пакету документів для подачі його в органи ліцензування;
  4. Ліцензія на продаж фармацевтикисприяння в отриманні дозвільних документів, необхідних для ліцензування фармацевтичної діяльності;
  5. подача заяв в органи ліцензування;
  6. отримання і видача ліцензії клієнту.

Успішна багаторічна практика наших юристів у сфері ліцензування виробничої діяльності в Україні дозволить «без сучка і задирочки» оформити для Вас ліцензію на фармацевтику, заощадивши при цьому масу особистого часу і фінансових ресурсів. Ми гарантуємо 100% результат, враховуючи при цьому всі індивідуальні особливості і вимоги клієнта.