Юридична компанія «Аль-Брайер» надає консультації та послуги з оформлення та отримання повного пакета дозвільної документації на розміщення МАФ в будь-якому районі Києва (центр, метро, ​​людні місця) та Київській області.

МАФ – це мала архітектурна форма, яка автономно від іншої нерухомості, здійснює свою діяльність. МАФ має на увазі під собою кіоски, ларьки, лотки, павільйони і т.п. Для установки МАФ необхідно пройти тривалу процедуру реєстрації, отримавши численні дозволи та узгодження різних державних органів, що на практиці дуже складно і затратно.

Ви можете використовувати МАФ під: магазин, кафе, бар, офіс, автомийку, СТО, аптеку, точку побутового обслуговування населення, точку фаст-фуда, тир і багато іншого.

Ми надаємо наступні послуги:

  • оформлення повного пакету дозвільної документації ;
  • узаконення вже стоять МАФ;
  • допомога у виборі оптимально-можливого місця розташування МАФ за бажанням Клієнта;
  • захист від «незаконного» демонтажу МАФ і втручань державних органів;
  • перевірка МАФ на наявність всієї необхідної документації та дозволів (аудит виданих раніше дозволів на розміщення МАФ).

ПОСЛУГИ З ОФОРМЛЕННЯ ДОЗВІЛЬНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА ВСТАНОВЛЕННЯ МАФ

Назва об’єкту
     Дозвіл на розміщення МАФ
     Оформлення паспорта прив’язки

 

Успішна практика наших юристів і консультантів з оформлення та отримання дозволів на встановлення МАФ дозволяє врахувати всі Ваші завдання і побажання, і надати Вам кваліфіковане і якісне супровід на всіх етапах процесу узгодження Вашого бізнесу.