Юридична компанія «Альт-Брайер» надає консалтингові послуги та надає юридичний супровід відкриття і реєстрації коду автогосподарства (код АТП), а також автотранспортного підприємства на території міста Києва та всієї України в цілому.

Код автохозяйстваЗгідно з Постановою КМУ, юридична особа, яка має більше 15 транспортних засобів, має створити автопідприємство. В той час, як реєстрація будь-яких транспортних засобів за юридичними особами, на балансі яких знаходиться від 1 до 15 машин, здійснюється за умови забезпечення їх територією для стоянки і зберігання, а також, якщо у підприємства є код автогосподарства.

Підготовка до отримання коду АТП

Отримати код АТП відносно нескладно, однак підготовка і весь процес досить тривалий і витратний. Так, перед реєстрацією юр. особою першого авто, в управління ДАІ подається наступний пакет документів, засвідчений печаткою компанії та підписом директора:

  • копія свідоцтва про держреєстрацію фірми (довідки з ЄДРПОУ);
  • копія свідоцтва платника ПДВ (єдиного податку, або ін.);
  • копія статуту компанії;
  • копія наказу про призначення відповідальної особи за автотранспорт організації;
  • оригінал договору оренди стоянки з автотранспортним підприємством (та/або інші схожі документи на право володіння територією для стоянки автомобілів).

Останній договір особливо важливий, так як є підтвердженням знаходження транспортних засобів на певній території, що охороняється, під наглядом техперсоналу.

Код автогосподарства за прискореною процедурою

Код АТП

Після здійснення зазначеної процедури, за підприємством закріплюється спеціальний код автогосподарства, складається з латинської літери та шести цифр (код АТП). Також при цьому видається відповідна довідка, що підтверджує факт присвоєння номеру. Далі при реєстрації нових автомобілів, перереєстрації, а також зняття з обліку транспортних засобів копія даного паперу буде надаватися в сервісний центр МВС в числі основних документів.

Якщо Ви є керівником або представником юридичної особи в Україні і Вам необхідно зареєструвати автомобіль (або інший транспортний засіб), не витрачайте даремно свого часу і грошей. Слід відразу ж звернутися до юристів компанії «Альт-Брайер», які знають всі нюанси законодавства і мають багаторічну практику вирішення подібних питань. Кваліфіковані юристи з питань транспортного права проведуть швидкий аудит Вашого підприємства, і виходячи з індивідуальних умов ведення бізнесу, за максимально стислі терміни нададуть код АТП для Вашого підприємства.