Процедура відновлення
Звернення в міліцію і публікація
Заяву на відновлення паспорта
Документи для відновлення паспорта
Додаткові послуги

Втратити паспорт України — дуже неприємна подія, оскільки це передує тривалим походам по інстанціях і місяцю очікування нового документа. У свою чергу, юристи міжнародної компанії «Альт-Брайер» допоможуть Вам скоротити терміни до декількох днів, зменшать моральні втрати, Восстановление паспортаВашу участь у процедурі відновлення, і заощадять особистий час і гроші. Також відмінним рішенням наше сприяння стане для тих, кому необхідно термінове відновлення паспорта.

Без документа, що підтверджує особу, Вам будуть недоступні навіть такі, здавалося б, елементарні операції, як кредитування у банку, похід в лікарню, і навіть подорож поїздом. Тому, якщо Ви втратили, або у Вас вкрали паспорт – негайно починайте процедуру відновлення, адже Вашим документом можуть скористатися шахраї. А ще краще – телефонуйте юристам «Альт-Брайер».

Вартість послуг з відновлення паспорта України

Оскільки вартість послуг з відновлення паспорта України може змінюватись в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Відновлення паспорта України
Вартість послуг 300 USD
Замовити послуги

Процедура відновлення

Законодавство передбачає чіткий алгоритм дій для громадян, які за якихось обставин втратили паспортний документ – куди звертатися при втраті паспорта, які терміни відновлення паспорта, перелік документів і т.д.

Отже, заміна паспорта при втраті або крадіжці відбувається за таким алгоритмом:

  • Подача відповідної заяви у відділення міліції;
  • Публікація оголошення про визнання втраченого документа недійсним в будь-якій всеукраїнській газеті;
  • Повідомлення паспортного столу за місцем реєстрації, тобто — подача заяви про втрату, крадіжку.

Наші переваги

Оформляємо відсутні документи

Допомагаємо з пропискою

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

 

Звернення в міліцію і публікація

Восстановление паспорта УкраиныНі одним з пунктів не можна нехтувати, оскільки заява в міліцію про крадіжку документів позбавить Вас від неприємностей в разі, якщо на вкрадений паспорт незаконно взяли кредит або вчинили ще якісь махінації. У свою чергу, публікація у ЗМІ дозволить довести, що Ви дійсно намагалися знайти документ, проте марно.

У міліції окрім написання заяви, Ви складете список украдених речей, і Вас ознайомлять з правами на цей випадок. На ділі візит в правоохоронні структури займає не більше півгодини, після чого протягом 10 днів Вам повинні видати відповідну довідку. Документ видають у 3-х примірниках: паспорт, водійські права і техпаспорт на авто.

Заява на відновлення паспорта

Після того, як Ви опублікували інформацію в газеті, і отримали довідку в міліції, необхідно звернутися у відділення ДМС (паспортний стіл), щоб:

  • Написати заяву на відновлення паспорта громадянина України;
  • Отримати тимчасове посвідчення.

У заяві Ви вкажете, де стався інцидент, коли і які обставини цьому сприяли. Далі, якщо дотримуватися продемонстрованої схеми, вже через місяць Ви отримаєте новий паспорт, а поки доведеться ходити з посвідченням, яке Вам видадуть.

Документи для відновлення паспорта

Звертаючись до відділення ДМС, крім заяви, яку отримаєте на місці, додатково необхідно мати наступний пакет документів:

  • дві фотокартки «паспортного формату (+1 для тимчасового посвідчення);
  • свідоцтво про народження (якщо виникає питання: «Як відновити паспорт без свідоцтва про народження?», відповідь буде такою: «Тільки після відновлення документа через РАЦС»;
  • довідка про прописку;
  • довідка про сплату державного мита;
  • документ про сплату штрафу передбачається тільки при втраті паспорта (крадіжка штрафними санкціями не обкладається).

Терміни відновлення

Сроки восстановления паспорта

Новий паспортний документ Ви отримаєте через місяць, однак, якщо звернення було здійснено не за місцем прописки, термін триватиме в силу необхідності здійснення запиту до міграційної служби за місцем проживання громадянина. У той же час, юристи міжнародної компанії «Альт-Брайер» допоможуть Вам вирішити проблему за кілька днів, в залежності від складності завдання.

Державна вартість відновлення паспорту

Держмито за послуги відновлення паспорта становить 2 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян. Окремо доведеться сплатити штраф у розмірі від 1 до 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, якщо паспорт був не вкрадений, а загублений.