Одним з основних профілів роботи міжнародної юридичної компанії «Альт-Брайер» є корпоративне право. Правознавці в даній галузі не перший рік надають супровід купівлі-продажу ТОВ, як у Києві, так і по всій Україні, надаючи якісний результат при будь-яких параметрах запиту.

Купить ТОВГотові фірми є серйозним і переважно ефективним інструментом при веденні будь-якого бізнесу, оскільки це дозволяє заощадити істотну частину ресурсів при нестачі часу на реєстрацію нового підприємства. Однак, в той же час, придбати ТОВ — це певний ризик, оскільки часто реальна фінансова історія підприємства ретельно прихована від сторонніх очей.

Щоб оберегти операцію клієнта і уникнути будь-якого роду неприємностей у майбутньому, юристи «Альт-Брайер» проведуть детальний аудит розглянутої компанії за усіма основним параметрам, надавши детальний звіт. Тому, звертаючись за допомогою до наших правознавців, Ви можете бути впевнені в чистоті ТОВ, яку ми пропонуємо, а також – доскональній вірності всіх супутніх документів.

Процедура покупки ТОВ з ПДВ

Порівняно з країнами з розвиненою економікою, Україна практикує покупки готових компаній відносно недавно. Звичайно, зараз розвивати і створювати бізнес набагато легше, однак сучасні бюрократичні схеми досить складні для розуміння і вже тим більше — для здійснення, що суттєво заважає створенню готових компаній. Практика будови бізнесу в Україні диктує свої умови: купити ТОВ з ПДВ набагато простіше, ніж витрачати «вагон» часу на формування пакета документів, відвідування держструктур, очікування відповіді і т.д. Природно, коштує така послуга дещо дорожче, ніж самостійне рішення питання, однак, отримавши готову компанію, Ви відразу ж можете приступити до активного ведення бізнесу і отримання прибутку.

Розглядаючи такий варіант початку бізнесу, необхідно розуміти, що як продати, так і придбати ТОВ — це ризикована і непроста справа. Саме тому, приймати подібні рішення слід поступово, виважено і не поспішаючи. Навіть якщо необхідно дуже швидко купити ТОВ з ПДВ в Києві, не варто купувати неперевірений бізнес нашвидкоруч. Куди ефективніше буде звернутися до юристів «Альт-Брайер», які ретельно проаналізують кожен підходящий варіант з наявної бази компаній по всій Україні, який максимально відповідатиме Вашим вимогам у бізнесі. Така співпраця принесе Вам не тільки швидкий результат, але і спокій і впевненість під час діяльності.

Купить ТОВ в УкраинеПродаж готових фірм має безліч переваг, які можна виразити наступним чином:

  • до нового власника не переходять боргові зобов’язання компанії;
  • можна відразу ж приступати до роботи;
  • має готовий статутний капітал;
  • повна документальна база по підприємству.

Вартість готової компанії

Оскільки вартість готових компаній може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, за телефонами +380 (44) 384-04-77 і +380 (44) 384-24-77 або заповнивши коротку форму нижче, та отримати відповіді на всі запитання.

Готові компанії – вартість
Дізнатися ціну

Наші переваги

Допомагаємо на будь-якому етапі операції

Оформляємо відсутні документи

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

 

Купити ТОВ в Києві за допомогою юристів

Купити ТОВ з ПДВ у Києві наразі не проблематично. По суті, це може відбуватися такими шляхами:

  1. Вихід власника зі складу засновників. Це зручний і недорогий альтернативний варіант того, як можна купити в Києві ТОВ з ПДВ. Даний вид угоди необхідно завіряти у нотаріуса, що обійдеться лише близько 250 грн, при цьому не потрібно платити ніяких додаткових комісій. Додаткова зручність полягає в тому, що при здійсненні угоди не обов’язкова присутність покупця, що істотно економить час майбутнього власника ТОВ;
  2. Купівля-продаж корпоративних прав. Угода подібного виду оплати зажадає 1% від вартості договору за засвідчення у нотаріуса. Також при підписанні договору необхідна присутність, як покупця, так і продавця. Крім цього, часто сторонам проблематично домовитися щодо вартості угоди, оскільки відобразив реальну вартість ТОВ у договорі, продавець отримає оподатковуваний прибуток.

Купить ТОВ с НДСОбидва представлених варіанти рівномірно застосовуються на практиці. Незалежно від способу придбання ТОВ в Києві, юристи компанії «Альт-Брайер» нададуть кваліфікований супровід угоди на найбільш вигідних для замовника умовах. Наші фахівці не перший рік займаються продажем компаній в Україні, тому мають великий досвід вирішення питань будь-якої складності, а також швидкого і ефективного співробітництва з представниками необхідних держструктур.

Купити ТОВ за допомогою юристів – найбільш ефективний варіант швидкого старту бізнес-діяльності, після чого не доведеться хвилюватися за грамотність оформлення формальної сторони питання.