Купити охоронну фірму, які нині є одними з найбільш затребуваних підприємств на ринку, Ви можете за допомогою юристів компанії «Альт-Брайер». Ми забезпечуємо якісний юридичний консалтинговий сервіс в сфері корпоративного права на всій території України, здійснюючи цілком законну і максимально швидку процедуру купівлі-продажу вибраного об’єкта на комфортних для клієнта умовах.

Купить охранную фирму

Так як діяльність охоронних фірм пов’язана з небезпекою для життя, для початку роботи підприємство повинне отримати відповідну ліцензію в органах МВС, що, по суті, теж допомагають оформити правознавці. Купити охоронну фірму можна вже з ліцензією, так і оформити дозвіл на роботу, якщо компанія нова.

Готові охоронні підприємства на продаж

Назва підприємства

Дата реєстрації

Місце реєстрації 

Система оподаткування

Додаткова інформація

ТОВ «ОК «ХАРЛАНД»

23.09.2015

м. Київ, р-н

Шевченківський

ПДВ

від 01.03.2016

Ліцензія на провадження охоронної діяльності

ТОВ «СБО «АВАНГАРД»

07.12.2015

м. Київ, р-н

Печерський

ПДВ

від 01.01.2016

Ліцензія на провадження охоронної діяльності

ТОВ «ОК «ХАЙПЕР СЕКЬЮРІТІ»

21.12.2015

м. Рівне

ПДВ

від 01.02.2016

Ліцензія на провадження охоронної діяльності

Звертаючись в «Альт-Брайер», Ви можете:

 • Купити готову охоронну фірму з ліцензією;
 • Зареєструвати свою охоронну фірму;
 • Отримати ліцензію на охоронну діяльність.

Вартість готової охоронної компанії

Оскільки вартість готових охоронних фірм може змінюватися в залежності від декількох факторів, Ви можете попередньо зв’язатися з нашими юристами, за телефонами +380 (44) 384-04-77 і +380 (44) 384-24-77 або заповнити коротку форму нижче, та отримати відповіді на всі запитання.

Готові охоронні фірми – вартість
Дізнатися ціну

Ліцензія на охоронну діяльність: умови отримання

Купить охранную фирму в КиевеДіяльність з охорони власності компаній і приватних осіб, а також індивідуальної охорони персон, як вже говорилося, в Україні підлягає обов’язковому ліцензуванню. Виходячи з цього, всім юридичним особам, а також приватним підприємцям, які бажають займатися подібним видом послуг необхідна ліцензія на охоронну діяльність з органів МВС.

Ліцензія на охоронну діяльність легітимна на всій Україні, та не має тимчасових обмежувальних рамок, так що, отримавши дозвіл, приміром, у Києві, Ви можете надавати послуги в будь-якій частині країни. Щоб отримати цей документ, необхідно відповідати ліцензійним умовам, які встановлюють вимоги до суб’єктів охоронної діяльності, а також організації та здійснення охорони.

Щоб ліцензія на охоронну діяльність опинилася у Вас, необхідно або власнику охоронної фірми особисто, або через уповноважену особу звернутися в органи МВС із заявою про видачу дозволу. До клопотання додаються документи, що підтверджують дотримання ліцензійних умов, зокрема, зазначаються відомості про керівництво та фахівців компанії.

Ліцензійні вимоги виглядають наступним чином:

 1. Не допускається наявність серед засновників фірми і штату компанії особи, які мають непогашену судимість за навмисний злочин, або іншу протизаконну діяльність, внаслідок чого суд заборонив займатися охоронною діяльністю;
 2. У штаті необхідно мати:
  • Відповідального співробітника, в посадові обов’язки якого включена організація охорони і контроль над персоналом фірми;
  • Охоронців, що відповідають належним вимогам.
 3. Наявність технічних засобів охорони, що сертифіковані відповідно до чинного законодавства;
 4. Якщо ліцензія на охоронну діяльність хоче отримати приватний підприємець, він повинен відповідати вимогам до персоналу охоронної фірми.

Вимоги до персоналу охоронної фірми

Суб’єкт охоронної діяльності повинен забезпечувати навчання персоналу або проф. підготовку та перепідготовку співробітників фірми, згідно вимогам, передбаченим чинним національним законодавством. Працевлаштуватися в охоронну компанію можуть дієздатні громадяни України, які

 • досягли 18 років;
 • пройшли відповідне навчання або проф. підготовку;
 • уклали трудовий договір із суб’єктом охоронної діяльності.

Наші переваги

Допомагаємо на будь-якому етапі операції

Оформляємо відсутні документи

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

Охранная компания купитьКупити охоронну фірму – вкрай відповідальна справа, і важливо розуміти всі основні аспекти ведення бізнесу в даній сфері. Тому купуючи компанію, слід зайвий раз перевірити дотримання законодавчих вимог. Звісно, у випадку співпраці з юристами «Альт-Брайер», всі головні аспекти ведення охороною діяльності за Вас перевірять фахівці.

Готуючи пакет документів для укладання договору купівлі-продажу, правознавці «Альт-Брайер» ретельно перевіряють кожен документ, і особисто супроводжують реєстрацію паперів в держструктурах без залучення посередників. Така робота не перший рік приносить позитивні результати, що є гарантом якості надаваних послуг по всій Україні. Придбати охоронну фірму з компанією «Альт-Брайер» — це дійсно легко, оскільки основну роботу ми зробимо за Вас, а Вам залишиться лише втілювати в життя плани, не переживаючи за банальні формальності.