Міжнародна компанія «Альт-Брайер» не перший рік працює у сфері корпоративного права, надаючи можливість швидко придбати компанію в будь-якій галузі господарської діяльності. До числа комплексних юридичних послуг входить супровід процедури купівлі-продажу фермерських господарств на всій території України.

Купить фермерское хозяйство

Фермерське господарство являє собою специфічний вид підприємницької діяльності, який полягає у виробництві, переробці та реалізації с/г продукції з метою отримання прибутку. Незважаючи на нестабільну політичну та економічну ситуацію у світі, придбати ферму зовсім не складно, і навіть навпаки – подібна діяльність розквітає. Однак найважливішим питанням було і залишається: як правильно заснувати свою справу, або придбати фермерське господарство?

Основні умови покупки ферми

Придбати фермерське господарство, як і будь-який інший бізнес – справа ризику, фінансових витрат і пошуків шляхів полегшення всієї процедури. Якщо залучати до співпраці юристів «Альт-Брайер», Ви можете бути впевнені в «чистоті» об’єкта, оскільки наші правознавці ретельно аналізують основні показники діяльності, після чого на основі такого звіту клієнт може вибрати найбільш підходящий для себе варіант. Звичайно, тільки після такого висновку починається підготовка пакету документів з подальшим поданням паперів в необхідні інстанції.

Практика показує, що куди простіше купити вже готове фермерське господарство, ніж організовувати все з нуля. Однак з метою самоконтролю необхідно знати як правильно купити ферму, щоб разом з цим не отримати фінансові заборгованості та інші фінансові проблеми. Отже, основні моменти, які слід проконтролювати – це:

 • Купить фермуЗемля — основний трудовий фактор в аграрному секторі. Дуже важливо, щоб ферма перебувала в екологічно чистій зоні, оскільки це позначиться на якості с/г продукції і на Вашій підприємницькій репутації зокрема;
 • Поголів’я. Прибуток, який Ви плануєте отримувати від фермерської діяльності, безпосередньо залежить від кількості худоби або птиці, які планується розводити. Якщо мова йде про овочевий або фруктовий бізнес, тут все буде залежати від площі. Хорошим варіантом буде купити ферму, на якій побудована теплиця;
 • Устаткування. Наявність машин та іншої техніки мінімізує витрати людської сили, підвищить ефективність роботи, що дозволить отримувати більший дохід при менших розтрати.

Вартість готової компанії

Оскільки вартість готових компаній може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, за телефонами +380 (44) 384-04-77 і +380 (44) 384-24-77 або заповнивши коротку форму нижче, та отримати відповіді на всі запитання.

Готові компанії – вартість
Дізнатися ціну

Наші переваги

Допомагаємо на будь-якому етапі операції

Оформляємо відсутні документи

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

 

Спецрежим ПДВ для сільгосппідприємств

Сільське господарство в Україні не особливо розвинене, оскільки це важка праця, яка має свої ризики, частіше пов’язані з погодними умовами, тобто – непередбаченими обставинами. Однак важливою перевагою сільгоспбізнесу є спеціальний режим ПДВ для агропідприємств.

Оскільки виробництво і реалізація сільгосппродукції є перспективним і дуже важливим сектором економіки України, її розвиток всіляко підтримується і заохочується з боку держави. Одним з таких регуляторів є впровадження спеціального ПДВ-режиму для сільгосппідприємств, що дозволяє автоматично фермерським господарствам платити податок на особливих умовах. В сутності, спецрежим ПДВ дає можливість аграріям відправляти частину виручки в казну лише при поставках с/г товарів і послуг, а це означає, що більшість підприємств, які займаються суто сільськогосподарською діяльністю, звільняються від ПДВ.

Таким чином, ведення бізнесу в цьому секторі є вигідною сферою зайнятості, оскільки спецрежим ПДВ мінімізує ризики, пов’язані з нерентабельністю і поверненням великої суми в бюджет країни. В сутності, купівля ферми – досить привабливий бізнес-рішення з такої точки зору:

 • Багаті природні ресурси країни, які формують хороший фундамент для роботи;
 • Постійний споживач;
 • Перспективи виходу на європейський ринок;
 • Активні інвестиції у сільське господарство України;
 • Всебічна підтримка з боку держави.

Умови переходу на спецрежим ПДВ

Купить ферму без проблемНезважаючи на перераховані вище вигоди, перейти на спецрежим ПДВ можуть не всі сільгосппідприємства. Така можливість є тільки у тих, хто:

 • виробляє с/г продукцію та/або вирощує і виловлює рибу в озерах, ставках або водосховищах;
 • має частку сільгоспвиробництва вище 75% від загального доходу товаровиробника.

Не можуть бути платниками особливого режиму ПДВ підприємства, які:

 • більшу половину доходу отримали від продажу декоративних рослин, диких тварин і птахів, хутряних виробів, хутра;
 • виробляють або продають підакцизні товари. Виняток у цій групі складає продаж виноградних виноматеріалів підприємствами первинного виноробства.

Як без ризиків купити ферму в Україні

Купити ферму в Україні – це лише половина справи. Необхідно ретельно побудувати план діяльності, прорахувати можливі вигоди і ризики, і т.д. В бізнесі немає ніяких гарантій, що навіть вдала покупка готової «робочої основи» принесе 100%-вий успіх: ризик є завжди, незалежно від сфери зайнятості. З метою убезпечити себе (і ферму), Ви можете лише підрахувати приблизні витрати та необхідні фінансові вливання, вивчити ситуацію на ринку та конкурентну здатність, після чого зробити висновки про вигідність чи безперспективність справи.

Ми розуміємо, що придбати фермерське господарство – досить складний і відповідальний крок, тому докладаємо максимум зусиль для того, щоб клієнт був спокійний в своєму виборі, і особливо, в документальному супроводі угоди купівлі-продажу. Наші юристи допоможуть Вам розібратися в цікавлять питання щодо купується ферми, а також, при необхідності, проаналізувати ферму на предмет показників рентабельності, прибутковості, і інше.

Як уже говорилося, ми не можемо Вас уберегти від ризиків неврожаю, спаду попиту на продукцію, і т.д., проте ми можемо захистити формальну сторону покупки бізнесу. Основні переваги, які Ви отримаєте, купуючи фермерське господарство з компанією «Альт-Брайер» — це:

 • Відсутність заборгованості від «старої» компанії;
 • Повний документальний супровід угоди;
 • Виконання послуг згідно встановленої в договорі ціни;
 • Гарантія законності операцій.

Придбати фермерське господарство – це просто!

Селькохозяйственное предприятияе

Отже, ми розібралися, що купити ферму – це завжди загроза ризиками, як і в будь-якій іншій сфері бізнесу. Однак завдання юристів полягає в тому, щоб мінімізувати ці негативні нюанси в момент придбання бізнесу. Співпрацюючи з «Альт-Брайер», Ви отримуєте не просто готову ферму, Ви отримуєте:

 • з одного боку — якісний швидкий сервіс щодо надання бажаного об’єкта фермерської діяльності;
 • з іншого боку – хороший старт в улюбленій справі, що можете перерости в прибутковий бізнес.

Ми допоможемо Вам швидко зайняти правильну нішу в аграрному секторі країни без проблем і зайвих витрат, надаючи грамотний юридичний супровід купівлі фермерського господарства.