Обмін паспорта в Україні
Скільки коштує заміна паспорта в Україні
Документи для заміни паспорта Україна
Допомога юристів при заміні паспортного документа
Додаткові послуги

Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» спеціалізується на наданні послуг у багатьох галузях права, включаючи міграційне. У розрізі цієї діяльності наші юристи супроводжують операції з отримання, заміні та відновленню паспорта України.

Замена паспортаБез паспортного документа громадянина України не скористається законними правами. Аналогічна ситуація, коли паспорт недійсний в силу відсутності основної інформації про власника документа (несвоєчасно вклеєна, відсутня фотокартка, тощо). Однак трапляються ситуації, внаслідок яких посвідчення було вкрадено, загублено, зіпсовано, або ж громадяни можуть свідомо замінювати паспорт, маючи на увазі, наприклад, бажання позбутися від запису про анулювання шлюбу. У таких випадках українців чекає заміна основного документа українця, що допомагають швидко зробити юристи компанії «Альт-Брайер».

Обмін паспорта в Україні

Після втрати (крадіжки) паспортного посвідчення слід отримати нове. Заміна паспорта громадянина України здійснюється в таких випадках:

 • зміни П.І.Б. (самовільно/після укладення шлюбу);
 • вклеювання нової фотографії;
 • встановлення розбіжностей у записах;
 • непридатності посвідчення для користування.

Незалежно від ситуації, громадянин України подає заяву відповідного зразка разом з пакетом документів до територіального відділення міграційної служби (паспортний стіл), після чого в установлені строки отримати новий паспорт.

Процедура

Замена паспорта в УкраинеЯк вже визначили, паспортний документ видають органи ДМС за місцем проживання заявника після подання відповідних паперів. Потрібно відзначити, що це досить зручно, оскільки не потрібно їхати в інший регіон країни, якщо підозрюєте, що втратили документ не «вдома». Проте можливий і варіант подання заяви в місті, де стався неприємний інцидент.

Щодо останнього пункту значиться маленький нюанс: запит на видачу нового паспорта в іншому населеному пункті займе більше часу, оскільки органу міграційної служби, куди Ви звернулися, доведеться переадресувати запит колегам за місцем Вашої прописки.

Терміни

Заміна паспорта в Україні здійснюється протягом 1 місяця. Виходячи з практичного досвіду, навряд чи Ви отримаєте його раніше, однак, якщо співпрацювати з юристами «Альт-Брайер» — зможете. Правознавці «Альт-Брайер» скоротять терміни навіть у випадку проведення додаткової перевірки, а це ще місяць очікування при самостійному оформленні.

Скільки коштує заміна паспорта в Україні

 • Якщо Ви тільки що отримали українське підданство і оформляєте перше посвідчення громадянства, або отримуєте паспорт України у 16 років — послуга обійдеться безкоштовно;
 • Якщо Ви оформлюєте документ після втрати, псування, укладення шлюбу, вклеювання фото — доведеться сплатити держмито в розмірі 2-х неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Наші переваги

Оформляємо відсутні документи

Допомагаємо з пропискою

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

 

Вартість послуг по заміні паспорта

Оскільки вартість послуг по заміні паспорта може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Заміна паспорта
Дізнатися ціну

Документи для заміни паспорта Україна

Як вже говорилося, заміна паспорта в Україні, незалежно від причини, відбувається однаково: збираєте документи плюс заяву (останнє роздрукуйте з мережі інтернет, або отримаєте безпосередньо у паспортиста), йдете в найближчий паспортний стіл і пред`являєте цю папочку паперів. Далі, при відсутності проблем, чекаєте місяць і отримуєте новий паспорт.

Пред`явити необхідно такі документи:

 • клопотання;
 • нинішній паспорт;
 • 2 фотографії розміром 3,5 х 4,5 см (при псуванні інформації про власника подається ще 1 фото);
 • документ про сплату державного мита;
 • документи, що підтверджують причину обміну посвідчення;

Замена украинского паспортаЗаміна паспорта України внаслідок втрати або крадіжки слідує після подання особою таких документів:

 • заява про втрату паспорта;
 • клопотання про видачу нового свідоцтва;
 • дві фотокартки стандартного розміру (три — у разі звернення в інший територіальний підрозділ);
 • квитанція про сплату держмита за послугу;
 • документи, на підставі яких у паспорті проставляються відмітки про дітей, шлюб, видачу закордонного паспорта.

Допомога юристів при заміні паспортного документа

Незалежно від потреби та складності питання, юристи компанії готові надати супровід підготовки та подання пакету документів до відповідних держструктур від імені клієнта, зберігаючи при цьому повну конфіденційність. З нами Ви заощадите час заміни паспорта, не турбуючись за правильність оформлення головного свідоцтва громадянина, оскільки фахівці «Альт-Брайер» не перший рік представляють подібні послуги. Для надійності і спокою, Ви можете особисто контролювати хід процедури.

Ми забезпечуємо швидку заміну паспортного документа, і комфорт співпраці для кожного клієнта, що є ознакою професійного підходу до швидкого і грамотного вирішення поставленого завдання.