Документи для зміни прописки
Як поміняти прописку в паспорті
Додаткові послуги

Життя в Києві має масу переваг над перебуванням в іншому місті країни. Столиця надає значно більше послуг і перспектив, проте велика частина з них «доступні»  тільки при наявності столичної прописки. І навіть якщо зараз у Вашому паспорті значиться регіональний адресу, змінити прописку можна абсолютно без проблем, звернувшись до юристів «Альт-Брайер»

Прописка в КиевеЗміна прописки на київську має свої плюси, такі як:

  • Отримавши київську реєстрацію, оренда житла не буде представляти складності;
  • Столична прописка допоможе офіційно працевлаштуватися, оскільки для великих і впливових компаній це важлива умова;
  • Проживаючи в Києві офіційно, Ви опинитеся в центрі соціальної, наукової, комерційної інфраструктури країни, і зможете безперебійно користуватися цією перевагою.

Звернувшись до юристів компанії «Альт-Брайер», Ви зможете швидко поміняти свою прописку на київську. Також, завдяки великій мережі партнерів по всій Україні, ми зареєструємо Вас і в іншому місті країни.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте гарантію на заміну прописки згідно всім нормам законодавства і в обумовлені терміни. Крім цього, наші фахівці нададуть Вам консалтингові послуги, і будуть тримати в курсі справ, особливо якщо виникнуть деякі проблематичні ситуації, що у результаті «виллється» у комфортне та плідну співпрацю.

Наші переваги

Представляємо інтереси клієнта за дорученням

Прискорюємо процедуру

Чесне і прозоре оформлення

 

Вартість послуг за зміну прописки в паспорті

Оскільки вартість послуг за зміну прописки в паспорті може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Зміна прописки в паспорті
Дізнатися ціну

Документи для зміни прописки

Смена пропискиЯк будь-яка бюрократична процедура, зміна прописки не відбудеться без підготовки та подання відповідного пакета документів, який в даному випадку включає такі папери:

  • Заяву встановленого зразка про виписку, а також окремо — про прописку (можна отримати на місці);
  • Паспорт (свідоцтво про народження або свідоцтво про належність до громадянства України);
  • Квитанція про сплату держмита;
  • У разі зміни місця проживання в межах України — талон зняття з реєстрації. Документ не подається у разі прописки з одночасним зняттям з реєстрації з попереднього місця проживання;
  • Папери, що підтверджують право прописки в житло;
  • Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
  • Військовий квиток або посвідчення про приписку (для чоловіків).

Зазначений перелік паперів громадянин України повинен подати до найближчого відділення міграційної служби, тобто – паспортного столу.

Як поміняти прописку в паспорті

Изменение прописки в паспортеКожен громадянин України має право змінити прописку за власним бажанням. Головна необхідна складова процесу – наявність місця реєстрації, тобто, нерухомості, в яку Ви пропишетесь на законній підставі. Однак у житті мають місце ситуації, коли терміново потрібно зареєструватися, але немає «вільної» адреси. Для вирішення подібних проблем необхідно звернутися до юристів, і зокрема, в компанію «Альт-Брайер».

Згідно із Законом України, зміна прописки має відбутися не пізніше, ніж через 30 днів після виписки, однак фахівці скоротять цей період до 1-го робочого дня. Також, державна норма свідчить, що подати заяву в паспортний стіл може не тільки заявник, але і його представники. Тому юристи компанії «Альт-Брайер» можуть від імені клієнта надати необхідні документи, і з легкістю змінити прописку навіть без особистої участі замовника у процедурі.